Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-05-2009, 11:10   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sinan'dan Geri Dönüş Sinyali

Click the image to open in full size.
Almanya'nın Bochum Kulubü'nde forma giyen Sinan Koloğlu, 3 yıl önce trafik kazasında ölen Bolusporlu arkadaşı Fatih Turan'ın anısına düzenlenen maçta oynadı. Sinan Koloğlu, Süper Lig'in ilk altı sırasında bulunan 2 takımdan teklif aldığını belirterek, "Kulübümle anlaşan takımın formasını giyebilirim" dedi.
Boluspor'un alt yapısından yetişen Sinan Koloğlu, 3 yıl önce trafik kazasında ölen arkadaşı Fatih Turan'ın anısına düzenlenen maç için Almanya'dan, Bolu'ya geldi. Boluspor ve amatör takımlarda forma giyen Fatih Turan'ın ölümünün ardından 3 yıldır düzenlenen maça takım arkadaşları katılırken, dün Karaçayır Stadı'nda oynanan maçta Sinan Koloğlu da her yıl olduğu gibi forma giydi. Fatih Turan ile çok iyi arkadaş olduklarını belirten Sinan Koloğlu, "Boluspor'un alt yapısında birlikte yetiştiğimiz Fatih'i unutturmamak için, arkadaşlarımızla birlikte her yıl onun anısına maç yapıyoruz" dedi. Bochum'da 15 maçta 3 gol atmasına rağman yeterli forma şansı bulamadığını söyleyen Sinan Koloğlu, "Türkiye'yi, ailemi ve arkadaşlarımı çok özledim. Türkiye liginin ilk altı sırasında yer alan 2 takımdan çok iyi teklif aldım. Ancak, Bochum'la daha 2 yıllık kontratım olduğu için kulübümle anlaşan takımın formasını giyebilirim" diye konuştu.

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla