Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-06-2009, 16:28   #30
Karetta2002

Karetta2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
alpler´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Aile Babası , oLdugunu Biliyoruz. Ev İşlerinde Yardımcı Olurmusun peki abi ?

Memetcim...çook ince bir soru bu...ama söyliyeyim..tabiiki oluyorum..eşim de çalışıyor..ve çok yoruluyor..ben "hayat müşterektir" sözüne sözde değil özde inanırım..inan bir hanımın evde yaptığı her işi yaparım,yapıyorum da..tabii elimden geldiği kadar..çünkü eşim ;benim hayat arkadaşım,dostum,sevgilim herşeyim..eğer bunları onunla paylaşmazsam mutsuz olurum..ayrıca da zevkle yapıyorum..
yemek yapmayıda ayrıca çok seviyorum

Bu röportaj yapılırken yenge yanınızdaydı,değil mi İrfan Bey?

* Beşiktaş Forum Pusu İçin Nediyeceksin Dizi Yayınlandı ve Forum'da Patlama Yaşadı fakat Senaristler Diziye Ara Vermek Zorunda Kaldı ? Sakaryalı Hazel ve Falcata Irfan İçin Neler Diyeceksin ?

Bak işte o çok ayrı bir olay..şu an bile gülmekten ölüyorum aklıma geldikçe..Sakaryalı Hazel..benim en büyük rakibim..ama özünde..çok sevdiğim,kızkardeşim yerine koyduğum,çok özel bir dost..ama ne yapayım ki.."Falçata" olmak bazı sorumluluklar yüklüyor ve bende bu sorumlulukların gereğini yerine getirmeliyim..Buradan Hazel e de sesleniyorum..."fazla uğraşma benimle" diye..

Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim,siz de benim gerçek dostum,abimsiniz İrfan Bey ama ben değil siz benimle uğraşıyorsunuz.

* Güldürücü ve birOkadarda Mükemmel bir Çekişme Görüyoruz Peki , FaLchata Ear-Fun Team Adinda , Hem Facebook'da Hemde Forumda Gruplar Açıldı , Bunlar İçin Neler Söyliceksin abi

valla Mehmetcim,ben ve ekibim,Sakaryalı ile bir çekişme içinde değiliz..yani bizim bir vizyonumuz ve bağlı olarak da "misyon" umuz var ve bunun gereğini yapıyoruz ve yaparız..Sakaryalı ve çetesi ancak bize engel olmakla iştigal eder..ama başarır mı işte o biraz zor..hehe

Yani Mehmet,grubu açan sizsiniz,siz Falçata'nın ekibinde olduğunuz için taraflı davranarak kendi adınıza grup açtınız,protesto ediyorum. Bu arada son gülen iyi güler İrfan Bey,saygılar...
Hazelciğim...sevgili kardeşim..güzel insan seni de çok seviyorum...

(gel sende bizim gruba katıl)