Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-06-2009, 20:39   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seba Ölümsüzleşti

Click the image to open in full size.

Beşiktaş Kulübü'nün onursal başkanı Süleyman Seba, mezun olduğu Kabataş Erkek Lisesi'nde de ölümsüzleşti.
Kabataş Erkek Lisesi'nden 1946 yılında mezun olan Seba'nın okul bahçesinde yapımı tamamlanan büstü, törenle açıldı.
Büstün açılış törenine Seba'nın yanı sıra eski bakanlardan Hikmet Sami Türk, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, okul yönetimi ve eski mezunlarla öğrenciler katıldı.
Törende heyecanlı olduğu gözlenen Seba ile diğer katılımcılar, büstün kurdelesini keserek açılışı gerçekleştirdi.
Okulun diğer mezunları ve minik öğrenciler Seba'ya büyük ilgi gösterirken, Süleyman Seba ile birlikte büstün önünde bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Törende kısa bir konuşma yapan Seba, eğitimini, askerliğini ve futbol hayatını Beşiktaş ile bütünleştirenin Kabataş Erkek Lisesi olduğunu söyledi.
Daha sonra basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulunan Süleyman Seba, liselilerin kendisine gösterdiği nazik ilgiye teşekkür ederek, ''Benim için artık bundan sonra yapacak hiçbir şey yok. Teşekkür ediyorum, teşekkür ediyorum'' dedi.
Beşiktaş'ın bu sezon iki kupayı birden alması yönündeki soruyu ise Süleyman Seba, ''Belki size ulaşmamıştır. Her iki şampiyonluk dolayısıyla emeği geçenlere hastaneden teşekkürlerimi bildirdim. Şampiyonluk maçını hastanede olduğum için izleyemedim'' diye konuştu.

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla