Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-06-2009, 15:07   #1
Cagla
TEK AŞK BEŞİKTAŞK
 
Cagla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Bittik Başkanım

Yöneticiler yorgun düştü
Beşiktaş'ın Mehmet Topuz transferi için Antalya'ya kamp kuran Beşiktaşlı yöneticiler bir haftadan bu yana gece gündüz nöbet tutmaktan yorgun düştüler. Yöneticiler 1 gün için geldiklerini 1 haftadan bu yana Antalya'da olduklarını belirtirken bazı yöneticilerin bu yorgunluğu espiriye dökmeleri dikkat çekti.

İkinci askerlik
Antalya'da bir haftadan bu yana Mehmet Topuz'un kaldığı Titanic Otel'de nöbet tutan yöneticiler kendilerini arayanlara, "İkinci askerliğimizi yapıyoruz. Gece 1-3 nöbetini yine bana yazılmış. Teskereye kaç gün kaldı?" yorumunu yaptılar.

Mario'nun askerliği bitmez
Yöneticiler dün Antalya'yı terk ederek İstanbul'a dönen Mario Berk'i arayarak, "Askerden kaçışın cezasını biliyorsun. Başkan yeni dönemde seni listeye almaz" diyerek takıldıkları öğrenildi.

Kurtar bizi başkan!
Beşiktaşlı yöneticiler bugün Yıldırım Demirören'le yaptıkları görüşmede Antalya'ya bir gün için geldiklerini ancak 1 haftadan bu yana Mehmet topuz'un yayında olduklarını belirterek,"Bir günlüğüne geldimiz için yanımda yeterli kıyafetimiz yok. Zaman yokluğundan alış-veriş de yapamadık. Bizi lobide görenler belki 'beşiktaşlı yöneticiler hergün aynı kıyafetlerle dolaşıyor' diyorlardır. Bizlere 2-3 tişört birkaç şort alınmasını rica ediyoruz" dediler. Başkan Demirören de bu konuda yöneticilere yardımcı ollacağının sözünü verdi.
Cagla Ofline   Alıntı ile Cevapla