Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-06-2009, 01:00   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Röportaj ; Akdora (Ibrahim)

Besiktasforum.NET Röportaj Bölümümüzün Bu Haftaki Konuğu ; Akdora (Ibrahim) İyi Seyirler

Click the image to open in full size.

* Öncelikle Röportaj Teklifimi Kabul Ettiğin için Teşekkür ederim ibrahim abi.

ben teşekkür ederim kardeşim

* Forum'da En merak edilen söyleyişilerden birini gerçekleştiriyoruz , öncelikle duygularını alalım

açıkcası bu şansı bana verdiğinizden dolayı teşekkür ederim .. Hislerime gelince biraz heyecan var , kendimi önemli hissetmeme neden oldu

* Ozaman Klasik Röportaj Sorusuyla Başlıyalım Akdora Kimdir Kisaca taniyalim abi seni ?

Akdora (İbrahim) 29,09,1980 tarihinde Erzincanda doğmuş ama daha kundakta bebekken oradan ayrılıp İstanbula gelmiş , 1985 yılında ise ailesiyle birlikte (sanki aksi mümkün ya neyse ) Çorluya yerleşmiş ama ne yazık ki hala oradan kurtulamamış bekar ve rahatına düşkün birisidir Eğitimimi Aöf İşletme bölümünde tamamladıkdan sonra SMMM olabilmek için 2008 yılı başında staja başlamaya hak kazandım kısmetse 2010 mart ayında da SMMM olabilmeyi amaçlıyorum...

* İnşallah , istediklerine kavuşursun abi.

Teşekkür ederim kardeşim

* Peki Erzincan'a Gidiş yapiyormusun , Memleketine gidebiliyormusun ?

Açıkcası içimde kanayan bir yaradır bu yaşıma kadar gitmek nasip olmadı ama bu yaz gitmeyi çok istiyorum

* Insan memLeketine gittimi Rahata kavuşur derler , sende böyle düşünüyormusun peki ? Memleket Hasreti varmidir ?

Kesinlikle inanıyorum hatta ileri gitmek gerekirse kendimden pay biçmek gerekirse Erzincandaki topraklarımızın beni çağırdığını hissediyorum ve gerçekten hasretlik çektiğimi söyleyebilirim

* SMMM oLmayı Amaçlıyorum dedin biraz önce , SMMM Nedir biraz açabilirmisin abi ?

açılımı Serbest Muhaseeci Mali Müşavir demektir ve işleri gereği ticari erbaplarla devlet arasındaki işlemlerde vergisel anlamda danışmanlık yapmaktır diyebiliriz

* Peki istediğin , ve Bu benim mesleğim dedin İşe sahip olacağını düşünüyormusun ?

Maalesef ki hayır.. Yapmak istediğim değil ama artık yapmak mecburiyetinde olduğumm bir meslek durumunda bu iş maalesef... ancak şu var ki ne kadarda hayalimdeki meslek olmasa da işimi en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyorum olması gerektiği gibi

* Peki Hayalindeki meslek neydi abi ?

En büyük çocukluk hayalim olan hala da içimde büyük bir alev olarak yanan meslek kesinlikle Pilotluk ... ( Bazen arkadaşlar şakayla karışık sen zaten pilotsun deselerde ben şöyle düşünüyorum Kartal olduğumuz için gökyüzünde en yüksekte olmak kanımızda var )

* " Kartallar yüksek uçar " sözünü tamamliyorsun abi ozaman

aynen öyle kardeşim

* Devam edelim ozaman Peki Akdora boş zamanlarında ne(ler)yapar ?

Normalde şu sıralar pek boş vaktim kalmasa da son dönemlerde iş ders ve forum şeklinde sayılabilir ama normalde arkadaşlarımla sinemaya gitmeyi müzik dinlemeyi bowling oynamayı kitap okumayı birşeyler karalamayı ve fotoğtaf çekmeyi çok severim...

* Beşiktaş'a Dönersek , BEŞİKTAŞ Sana neyi ifade ediyor ?

Beşiktaş ... Öyle bir şey ki hem yanlızlığı hem milyonlarca kişiyle tek yürek olabilmeyi hem yaşamı hem ölümü, Göklerde tek ama zirvede olabilmeyi ve asiliği savaşmayı , en önemlisi de yaşama karşı olan sorumluluğumuzu ve felsefemizi simgeliyor benim için...

* Ne hissettiriyor peki ?

Tek kelime ile SEVDAYI ....

* Tek Aşk BeşiktAŞK diyenlerdensin yani ?

kesinlikle ezginin dediği gibide diyebilirim Tek aşkım Beşiktaşım gerisiyle kaçamak yaparım

* Ahah Peki Forum'a Dönersek , Forumla Tanışman nasıL oldu ?

Foruma 2007 senesinde Efsane futbolcularımızdan Yusuf Tunaoğlu ile ilgili birşeyler araştırmaya çalışırken rastladım üye oldum ancak o sıralar arkadaşlarımızın kurduğu bir forumda yöneticilik yaptığımdan pek fazla giremedim ama forumu kapatma kararı aldıkdan sonra bir girdim bir dahada çıkmadım ama iyikide dalmışım ki gerçekten benim için çok değerli insanlarla tanışma şansına sahip oldum

* Peki Forum ile ilgili düşüncelerin nedir ?

Açıkcası forumumuzu çok seviyorum... ,forumun düzgün bir şekikde yönetilmesini sağlayan siz arkadaşlarımızında değerli emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim iyi ki böyle bir foruma sahibiz ki beşiktaşımızla ilgili herşeyi en iyi en iyi hızlı bir şekilde forumumuzda takip edip fikirlerimizi paylaşabiliyoruz

* Peki bizLere önerebileceğin , proje'n varmidir ? Hani Şu Olsa iyi olurdu gibilerinden

Forum olarak hep birlikte olabileceğimiz bir buluşma tertipleyip güzel bir piknik yapılmasını ve böylelikle forumumuzda ki aile ortamını daha ilerilere taşınabilmesini çok isterim...

* Forum'da Maçlarda Genellikle Buluşmalar oluyor , ve bunlara katılım sağlıyanların arasındasın , bende cok yakında bir adana buLuşması planlıyorum , buradan röportajı izleyen arkadaşlara süprizimizi söyliyelim

diğer illerdeki arkadaşlarımızında birlikte olabilmesi açısından güzel bir düşünce olmuş kardeşim... aynı organizasyonun ist. ve civar kentlerde ki arkadaşların katılabileceği bir buluşmanın yapılmasını hazır Adminimiz Alen' de istabuldayken yapılması çok iyi olabilir diye düşünüyorum

* Buradan Adminimiz Alen 'ede gönderme yapmış oLduk

evet Adminimiz duy sesimizi forum çıldırdı piknik istiyor

* Genel olarak Forum Konularına Dönersek , En cok hangi konuyu takip ediyorsun abi ? veya şöyle diyelim forum'a girdiğinde nereyi takip ediyorsun genel olarak ?

Maç günlerinde doğal olarak ilk takip ettiğim bölüm futbol bölümü oluyor ama onun haricinde komikler, aşk sevgi romantizm ve bu sıralar özellikle transfer bölümünü çok daha fazla takip ettiğimi söyleyebilirim

*Suanda forumumuzda " Mehmet Topuz " Transferi genel oLarak Konusuluyor , bu konu için nediyeceksin ?

açıkcası bu konunun çok uzatılması forum içinde de çeşitli gerginliklere sebep olmasından dolayı üzüyor ancak Mehmet Topuzun transfer edilmesinin Beşiktaşımızın yararına olacağını düşünenlerdenim... Tuttuğu takım her ne olursa olsun bunun beşiktaşımızın yararına olacağını unutmadan yorumlanmasını istiyorum...

* son günLerde Medya'nın Abartısını görüyoruz , En az 40 Futbolcu transferi oLayı , bu olay Beşiktaş'ımızı Yırprattığını düşünüyormusun abi ?

açıkcası medyada özellikle hepimizin bildiği fotomaç,takvim,fanatik,fotospor gibi gazetelerin haber adı altında yazdıkları saçmalıklara itibar ettiğimizi düşünmediğimden dolayı bunun forumu yıprattığını düşünmüyorum ...
Beşiktaşımızı ise kendi futbolcumularımızla ilgili çıkan transfer haberlerinin yıprattığı kesin ancak arkadaşlarımızdanda ricam resmi sitemiz haricindeki haberlere pek fazla güvenmememiz gerekmektedir..

* Peki forum'da Yorumlarını Sürekli okuduğun Kullanici varmidir ?

futbol konularında takip ettiğim ve yorumlarını çok beğendiğim arkadaşlarımız var... Kimler demek gerekirse ibodaca, kartalım_ , dygsm, karakanat, sahemre, hannibal_65 , shawdonese , ramazan kankam ve inevasyonun yorumlarını çok beğendiğimi söyleyebilirim...

* Benim merak ettiğim bir konu var abi , Neden " Akdora " Nicki ? Anlami varmi , Kullanmanda ?

Foruma ilk üye olduğumda kullandığım nickden sıkıldığımda esas istediğim nick olan (Seyyah) çok sevdiğim kardeşim Elif bu kullanıcı adını almış olduğundan bir arkadaşın yardımları sonucunda akdora adını aldım... anlamı ise doruğu bulutlu dağ anlamına gelmektedir ve çok hoşuma gittiğini söyleyebilirim...

* Peki Buradan Forumumuzda Misafir Olarak Bulunan Kullanicilarimiza Bir Mesajın varmidir abi ?

Ne olursan ol yine de gel... Sanal ortamın en içten en sıcak aile gibi ortamı olan tek forum Beşiktaşforum.Net

* Son olarak eklemek istediğin birşey varmidir ?

Forumumuzda her türlü konuyu tartışırken yapılan yorumlarda yorumcu bazlı yorumların ilişkilere zarar vermesinden ötürü herkesin kendince bir fikri olduğunu unutmadan hoşumuza gitsin yada gitmesin saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde yorumların yazılmasını temenni ediyorum... Ve şunuda unutmayalım ki yazdığımız her yorum kişiliklerimizi yansıtan bir İMZA dır...

* Bu güzel söyleyişi benimle payLaştığın için teşekkür ederim abi.

Gerçekten yazdıklarını zevk alarak okudum. Hayatında Başarılar diLerim.
Ben bu şansı bana verdiğiniz için teşekkür ederim kardeşim ve cümlemize kardeşim

Sizlerde Saygı ve Sevgi Çercevesinde Sorularınızı Sorabilirsiniz..

KayıpKentinYakışıklısı.

Konu Mehmet tarafından (16-06-2009 Saat 00:54 ) değiştirilmiştir..
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla