Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-06-2009, 16:33   #4
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ismail Köybası : Beşiktaş'ımızın Parlayan Yıldızlarından oLabilir. Serdar Özkan'a veriLen Şans , İsmail'e veriLirse , Eminimki İyi Yerlere geLicektir.

Michael Fink :aLman Liginde , Eintrach 'la Gerçektende Mükemmel Sezon'lar geçirmiş bir futbolcu. Ernst ile iyi anLaşacaklarından Eminim. Cisse'nin Görevini üstLenecek , Takıma aLıştıkdan Sonra Ernst gibi patLama yapabilir..

Rıdvan Şimşek : Açıkcası iLk transfer Haberinde , Pek Alınmasına Razı değiLdim Fakat , Rıdvan'da İsmail gibi patLama yapabilecek Kapasiteye sahip , İnşallah Beşiktaşımıza Uzun Yıllar Katkısı oLur..

Erhan Güven : iLk Alındığında " Neden Alındı " Gibi bir Düşündüm kendi kendime..
Sonradan Mustafa Hoca istedi ve aLindi Dendiğinde , Mustafa Hoca'Ya güvenmekten Başka care yoktur diye düşündüm..
İnsallah Erhan'da Bu güveni boşa cıkarmaz..

Nihat Kahveci : Beşiktaş'ımızın En iyi TÜRK Futbolcuları Arasında Yer Aldığını Söyliyebilirim Bana göre.
Real Socieadad 'daki Performansı tartışıLmaz. Villereal'e transfer oLdugundaki Sezon Mükemmel maçLar Çıkarttı , Ama bu Sezon Sakatlık peşini Birakmadi , İnsallah Bu sezon Beşiktaş'ımızda Mükemmel Sezonlarından birini geçirir.
Hoşgeldin NİHAT..

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline