Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-07-2009, 04:47   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Röportaj ; Cagla ( Moderatör )

Besiktasforum.NET Röportaj Bölümünün Bu Haftaki Konugu ; Cagla iyi seyirler (:

Click the image to open in full size.

* Öncelikle Bu Haftanin Röportaj Konugu oLarak Kırmızı Koltuğumuza Hoşgeldin Cagla

hoşbulduk teşekkürler (:

* Röportaj Sorularının Klasik sorusuyla başLıyalım ; Kısaca Tanıyabilirmiyiz Seni , Cagla Kimdir ?

20 mayıs 1991 yılında İstanbul'da doğdum.Şu anda liseyi bitirdim inşallah üniversite okumayı düşünüyorum.Boğa burcuyum.Bu kadar

* Beklediğin veya İstediğin bir okuL varmı peki ?

Aslında hayalim tabikide 4 yıllık bir üniversiteye gitmek fakat maalesef o biraz zor çünkü bilgisayar bölümünün puanları çok yüksek yani kazanmak çok zorŞu anda girebileceğim iki yıllık bir üniversite İstanbul içinde iki yıllık bir üniversiteye girebilirsem çok iyi olur

* Bu Röportaj'da biraz aLışageLmişin Dışına Cıkmak istiyorum ve Şöyle bir Soru Sormak istiyorum. Boğa Burcuyum dedin , Boğa Burcu oLan Insanlar Herseye SAHIP olma Duygusuna Sahip özellikleri Taşıyormuş. Peki Bu Özellik Sende varmi ?

ya aslında bu özellik her insanda vardır kim herşeye sahip olmak istemez ki..Ama boğa burcunun özelliklerinden biri olan inatçılık bende fazlasıyla mevcut

* Burçlara İnanırmısın peki ?

Doğrusunu söylemek gerekirse ben hiç inanmam

* peki Burc'unun özelliklerinde Şöyle yaziyor " Sürekli Somut ve Sade
İşlerle ve Konularla Uğraşırlar ve Örneklemelerle işlerini Yürütürler " yaziyor , Peki bu Özelliği taşiyormusun ?

olabilir

* yani , sürekli başkalarından yardim alarakmi İşlerini yaparsin ?

her zaman değil bazen mecbur kalırsam yardım alırım niye almıyım ki kötü birşey mi

* Ahahah , Sadece Merak Diyelim (: Peki Devam Edelim ; Boş zamanLarında neLer yaparsin ?

Genellikle dışarıda gezmeyi çok severim,bilgisayar oyunları oynarım,kitap okurum tabi beğendiğim bir kitap olursa Arada da web sitesi yapmaya çalışırım kendi çapımda

* Bilgisayar Oyunları derken , Hangi oyunları genellikle Oynarsın (:

Need For Speed oynarım aslında Counter Strike oynamayı daha severim yani genellikle savaş oyunları ve araba yarışı(:

* Peki BEŞİKTAŞ Diyelim ? BEŞİKTAŞ Senin için Ne İfade Ediyor ?

Hayatın anlamı benim için..

* Soruyu Neden BEŞİKTAŞ oLarak Sorsam ?

Çünkü Beşiktaş'tan gerisi traş onlarda takım mı bee (:

* Forum'a Dönecek oLursak , Forumla Tanışman Nasıl oLdu ?

Forumla tanışmam abim sayesinde oldu kendisi bu foruma üye olduğunu ve çok güzel bir ortam olduğunu söyledi bende hemen üye oldum ve üye olduğum için de çok mutluyum iyiki sizlerle tanışmışım

* Abi'nin Nickini Alabilirmiyiz peki (:

cocomombo

* Evet Bu Gerçeğide Yeni öğrenmiş oLduk , Peki Genel oLarak Düşüncelerin Nedir BeşiktaşForum ile ilgili ?

Çok güzel bir site öncelikle içeriği çok geniş her türlü konuyu rahatlıkla bulabilirsiniz.Tabi üyelerinde hepsi birbirinden iyiler siteye yeni üye olduğunda hemen kaynaşabiliyorsunuz hiç yabancılık çekmiyorsunuz..

* Genel oLarak , Yorumlarını Beğendiğin Kullanıcılarımız varmıdır ?

herkesin yorumları güzel ayırmak olmaz şimdi

* Peki Forumunda Yakından biLdiği , " BOBO " Sevgine gelelim (: Neden BOBO ?

Bilmiyorum özel bi nedeni yook tamamen duygusal Şaka bir yana hem yakışıklı,hem karizmatik,hemdee başarılı daha ne olsunn

* peki BOBO olmasaydi ?

olmazsa olmazzAma Bobô'yu tanımasaydım Holosko'yu severdim çünkü o da çok sempatik

* Forum'da Bobo'ya Laf Söylenildiğinde Cok cabuk Kızabiliyorsun , Bunun
Nedeni nedir ?

çooook seviyor olmam ona edilen laf bana edilmiş sayılır (;

* Demek Bukadar Cok Bağımlısın (: Pekiiiii BOBO Başka bir Takıma Gitti Diyelim ? Ozaman Neolacak (:

hangi takıma giderse o takımın maçlarını takip ederim ama öyle birşeyi düşünmek bile istemiyorum

* Yani Bobo Beşiktaş'tan AyrıLsa bile , Değişmem Kimseye Diyorsun (:

evet aynen öyle Bobô benimdir benim kalacak bütün hayranlara sesleniyorumm

* Bobo Fanlarina Buradan Birsey Söylemek istermisin ?

tabikide hepsine tek diyeceğim hepsinin Bobô'yu unutması o benim

* Ahahah , tatLı bir Atışma'nın Fitilini Buradan Atmış oLduk (: Peki Son'a Doğru Yaklaşırken , Beşiktaş Forum Yönetimi için Neler Diyeceksin ?

Hepsi işini iyi yapan ayrıca çok sıcakkanlı kişiler hepsini seviyorum ya

* Sirada Kiminle Röportaj Yapilmasini istersin (:

Senin röportajını isterdim merak ediyorum nasıl olacak

* Ahhahahaha , Fazla Merak İyi Değildir Cagla'cim (: Peki Süpriz bir Soru Sormak istiyorum Müsadenle ?

tabii buyurun

* " MaradonAhmet " Nickli Arkadaşla İlgili Düşüncelerin Nedir ?

iyi bir kardeşimiz ama biraz daha az konuşsa daha iyi olacak sanki:P

* Son oLarak , Eklemek İstediğin Şeyler varmidir ?

Herkesin forumumuza üye olmasını tavsiye ediyorum eminim ki üye olduğunuza pişman olmayacaksınız herkesi çok seviyorum

* Tekrar Bu Röportaj'ı Benimle Paylaştıgın için Teşekkür Ederim Cagla. Hayatında Başarılar Dilerim..

ben teşekkür ederim

Besiktasforum.NET

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla