Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-07-2009, 07:52   #602
LiL_StYLo

LiL_StYLo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar yorumlarinizi hayretler icinde okuyorum....yildiray bitmis falan filan....bu adami stuttgart da sans mi verdilerde kendisini göstermedi???? Onu hep disladilar ve hic sevmediler....yildiray kadar iyi bir insan yoktur...ve buraya yaziyorum bize gelirse ve sakatlanmasa yilin transferi olur..hep besiktasli olan bir futbolcu....simdi bu futbolcu besiktasi istiyor besiktas da onu istiyor...bu kesin...daha cumartesi günü disco da yildirayla beraber konusma imkanim oldu...o beni tanimasada ben onun yanina oturup konusmaya basladim, beni hic terslemedi ve ben ona dedim ki yildiray abi eskiden senden iyi futbolcu yoktu seni hep idolum olarak görürdüm, ama su zamanlarda artik futboldan bikmis bi halin var artik kendine futbola vermiyorsun....ona deginip dedim ki sana besiktastan bir teklif geldi mi dedim...güldü dedi ki menejerim herseyle ugrasiyor daha birsey diyemem....bende dedim ki sen besiktaslisin bunu herkes burda biliyor gel bize ve göster herkese gercek yildiray kimis...o da dedi artik hic sakatlim kalmadi ve idmanlarda cok iyi performanslar gösteriyorum....yani bence yildiray gelirse kendini göstermek icin kendine yirtacak ve ben eminim ki bizim yilin transferi olacak....e unutmayin bence su an eski formunu yakalarsa bize müthis katki saglayacak olan bir futbolcu...cünkü ona lazim olan tek sey bizden gelecek destek ve sevgi bunu almanya da sadece leverkusen de gördü ve bunu cok ariyor....
LiL_StYLo Ofline