Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-07-2009, 00:35   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Röportaj ; MeLL (Melike)

Röportaj Bölümümüzün Bu Haftaki Konugu ; MeLL iyi seyirler

Click the image to open in full size.

*Eveeet , Röportaj Serimizin Yeni Konugu ; MeLL , Öncelikle Röportaj Teklifimi Kabul Ettiğin için Teşekkürler (:

nedemek ben teşekkür ederim

*Röportaj Bölümümüzün Klasik Sorusuyla Başlıyalım , MeLL Kimdir ? Kisaca Tanıyabilirmiyiz

29.09.1985 Bursa doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Şuanda SMMM staj başlatma sınavlarına hazırlanıyorum ve bu sınavlar yüzünden çalışma hayatıma ara vermek zorunda kaldım. Ama en kısa zamanda tekrar çalışmaya devam edicem.

*Başlangıcta Sunu Sormak istiyorum , Neden MeLL ?

MeLL in yaratıcısı Ozzy yani Ozan. arkadaş saolsun ismim uzun geldigi için yazmaktan üşenip mell demeye başladı bunun sonucunda da herkes mell demeye başladı bende nickimi değiştirdim

*Himm (: Güzel Tercih. " Melik_Kartal " cok farkli bir nickti , seçmendeki amaç neydi ?

2 yıl önce üye oldum seçmemde herhangi bir amaç yok. aslına bakarsan üye olurken foruma bu kadar bağlı kalacagımı aklımdan bile geçirmezdim. öyle uydurma bişey oldu sevmiyodum zaten değiştiği iyi oldu

*Çalışma Hayatıma Ara verdim dedin biraz önce , Mesleğin Nedir ?

Muhasebe Personeli olarak Çalışıyordum , Ara verdim ve Devam ettirmeyi düşünüyorum

*Küçükken hep Hayaller vardir , Büyüyünce Şu Mesleği Seçmek istiyorum Deriz.Sende Böyle birşey varmiydi ? Büyüyünce Şunu Olmak istiyorum Diyormuydun ?

ben onu üniversiteyi okurken dedim. Haber spikerliği istedim bi ara ama sadece istemekle kaldım. Lisede ve Üniversitede okumuş oldugum bölümle çok alakasızdı o yüzden herhangi birşey yapmadım. ama hala içimde vardır.

*Peki Neden Haber Spikerliği ?

acaba neden aslında özel bir nedeni yok ama şuanki mesleğim olan muhasebeyi düşününce belkide o daha cazip geldi. herkes olmak istedigi yerde olamıyo malesef benimkiside sadece istemekle kaldı

*Anladim , Klasik ve Sade bir soru olucak Ama , Hayatında İstediğin Yerdemisin ? Soruyu Açıklamak Gerekirse , Hayatından Memnunmusun ?

evet fazlasıyla memnunum. eğitim hayatım olsun özel hayatım olsun tam olarak istediğim yerde olduğumu düşünüyorum. aile kavramı çok önemlidir benim için çok düşkünümdür aileme. ve o açıdan çok şanslı oldugumu düşünüyorum. yanımdaki insanların, sahip olduklarımın kıymetini bilmeye çalışıyorum herzaman

*Bu Felsefik sözLerden sonra , Sunu Sormak istiyorum , Hayat Felsefen Nedir ?

Hayatta yolunda gitmeyen bazı şeyler olmasına rağmen mutlu olabilmeyi ve gülümsemeyi eksik etmiyorum

*Özel Hayat'la ilgili birkaç soru sormak istiyorum , Hobi ve Fobi olarak Tanımlanan Insanların Duygularını Dışa Yansıtlan Durumlar var. Hobi'lerin ve Fobi'lerin varmidir ?

vardır , sevdigim insanlarla birşeyler paylaşmak onlarla güzel vakit geçirmek, dozunda olmak şartıyla ve imkanlar elverdiği sürece alışveriş yapmak, yeni yerler keşfetmek ve gezmek, kitap okumak vs. bunlar hobilerim. fobilerime gelince, tek fobim örümcekler sanırım pek sevmem kendilerini

*" SIRADIŞI " Bölümümüze geldik (: Sıradışı Bölümümüzün Bir başka Örneği'de , Semra'yla Yapilan Röportaj'da Mevcut Kısa Kısa Sorular ve Cevaplar Olucak bu bölümde ;

tamam bekliyorum

-----------------------------------------------------------------------------
a) Satrançta her taş bir insanı simgelese, siz hangisi olurdunuz?
Cevap : vezir yada kale
b) Hayatınızda `Asla yapmam` deyip de yapmak zorunda kaldığınız bir şey oldu mu?
Cevap : hayır olmadı. asla yapmam gibi sözcüklerde kurmam zaten, büyük konuşmayı sevmem. bazen asla dediğimiz halde yapmak zorunda kalabiliriz çünkü
c) En sevdiğin ve anlamlı bulduğun söz?ve neden?
Cevap : ne söyleyeyim diye başta düşünmek, niçin söyledim diye sonunda pişman olmaktan iyidir. aslında nedeni gayet açık ve net 2 kere düşünüp 1 kere konuşmak gerekir herzaman diye düşünüyorum.
d)Bugüne Kadar yaşadıklarından çıkardığın Ders Nedir?
Cevap : hayattan çıkardıgım ders kimseye kendimden fazla değer vermemem gerektiği ve verileceksede hakeden insana vermem gerektiği
e)Asla unutmayacağın şey nedir?
Cevap : asla unutmayacağım şey babamın hastalandıgı dönemde geçirdigimiz zor günler
f)Özel bir güce sahip olma şansın var.Ne isterdin?
Cevap : barış ve huzurun hakim olmasını isterdim tüm dünyada.
g)Hayatta En Zayıf Noktan Nedir ?
Cevap : en zayıf noktam insanları kendim gibi görmem ve bazılarına gereğinden fazla değer vermem.
-----------------------------------------------------------------------------

*Sorulara İçtenlikle Cevaplar verdiğin için teşekkürler (:

rica ederim

*Besiktasforum'a Dönersek , Forum ile Tanışman Nasıl oldu ?

biçok kişide oldugu gibi bende google da beşiktaşla ilgili bişey ararken buldum aslında neden ve nasıl üye oldum hiç hatırlamıyorum ama iyiki üye olmuşum dediğim, çok güzel paylaşımların oldugu ve harika insanlarla tanıştığım tek forum

*Gözlemlediğin Kadariyla , Forumda Oluşan Ortami Anlatabilirmisin Kendi Cümlelerinle ?

forumdaki ortam tek kelimeyle mükemmel yeni üyelerinde katılmasıyla daha kalabalık ve daha sıcak bi ortam oluşuyor. arkadşlarımızın samimiyeti ve paylaşılan biçok güzel konu beni bu foruma bağladı diyebilirim.

*Forumdaki Genel Bölümlerden Bahsedersek ; En Cok Online Oldugun Bölüm Hangisi ?

futbol konularında pek yorum yazmasamda takip etmeye çalışıyorum herzaman okuyorum yani , onun dışında gündem dışı, serbest kürsü ve komikler daha çok online oldugum bölümler sanırım

* Beşiktaş'a Geçersek.. Neden BEŞİKTAŞ ?

beşiktaşı kaç yaşımda seçmişim hatırlamıyorum bile o kadar küçüktüm yani tabi en büyük etken dedemin ve babamın koyu beşiktaşlı olmaları. hayatın anlamı bizim için

*Peki Bir Bursalı olarak , Bursa'da BEŞİKTAŞLI Olmak Nasıl bir Duygu ?

derinden vurdun be mehmet
valla bursada beşiktaşlı olmak bence güzel ama yeteri kadar duygumuzu yaşayamıyoruz malesef. mesela en son şampiyonluk kutlamalarında bizim kutlama yapmak isteyen taraftarlarımıza izin vermemişler olaylar cıkmıs falan. bizde isterdik doya doya yaşayalım sevincimizi ama hep bi kısıtlama oluyo. bursa stadında beşiktaş maçını izlemek takımımızın yanında olmak varken, onların yapmış oldukları saçmalıklar sonucu istedigimiz biçok şeyi yapamıyoruz.

*Bundan Sonrada , Anlaşma Olacağini sanmiyorum.. Gercektende Yapilan Sacmaliklar Yüzünden Kısıtlamalar oluyor tabiki. buda Bursa'lı Beşiktaşlılar tarafından üzücü

üzücü tabiki ama ben umudumu kaybetmem hiçbir zaman belki bigün bi anlaşma sağlanır onlarda gerçeği görürler. şahsım adına tek isteigim bu bursada yaşayan bi beşiktaşlı olarak

* Insallah bu istek İlerleyen Senelerde Gerçekleşir Diyorum (: Peki Eklemek istediğin Birşey varmi ? Gerek Benim Unutup Sormadiklarimla ilgili , Gerek Farkli Birşeyler Anlatmak istersen , Belirtebilirsin

bütün arkadaşlarımı çok sevdigimi belirtmek istiyorum. hepsine samimi ve içtenliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. iyiki varız

* Bu İçten ve Samimi Söyleyişi için Teşekkür Ederim , Hayatında Başarılar

çok teşekkür ederim umarım sende hep başarılı olursun , 3 saat kahrımı çektigin için ayrıca tşk

Besiktasforum.NET

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla