Konu: bjk anilarim
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-08-2006, 00:31   #2
dicesare
Banned

dicesare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
güzelkiz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
mrb arkadaslar! 1.5 ay sonra yine aranizdayim, türkiyede tatildeydim ve size tatildeki besiktas ile ilgili anilarimi anlatmak istiyorum...öncellikle cok sansliyidm istanbulda ilk 3 hafta bulundum, ve ilk haftada tayfur havutcunun jübile maci vardi...tabiiki gitdim...2 senedir inönüstadina gitmemistim,simdi size hissetiklerimi anlatsam sayfa yetmez, ayrica sizde stada girdiginiz anda eminimki ayni seyleri hissediyorsunuz...neyse noumayi görmek hareketleri falan cok eglenceliydi, tamam shaktar macini kaybetdik, ama burakin gollü nefisdi, agliyrodum yaw....ayrica alen abinin üclüsü sahaneydi yaw, abim beni maca götürmüstü, pek arasi yok türk takimlariyla, ve alen abi sahanin icine girdiginde o organisasiona falan cok sasirdi....harika bir gün gecirdim, tabiiki simdi bir kac eksik sayabilirim ama gerek yok, sadece bir konu beni cooook üzdü oda tribünler pek dolu degildi ve bilet fiyatlari uygundu, yani insan nouma, sergen, ilhan, süleyman seba, sifo icinde olsa tek onlari o stadda görmek icin bile 10 ytl veya 30 ytl verirdi....ben kapalida oturdum söylemis olayim....o gün aslinda forma almak istiyordum ama forma icin yeni formalarin cikmasini bekledim, bjk store dan ayrica süper kupa macinin anisina bir ge-li-yo-ruz t-shirtü ve bir atki, bir kolluk ve bir forma aldim...tabiiki i. toramanin yazdirdim.....yani sonuc: bu izinden sonra daha da cok besiktasliyim, ve istanbulda yasayanlari kiskaniyorum, o duyguyu bir saison boyunca yasayabildikleri icin....

N e M u T L u S a N A......