Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-07-2009, 15:55   #940
ibish35
Gurbetçi Kartal

ibish35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
_Blackseagless_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bonservisi bizde kardeşim kiralık ne demek bilmiyormusun .

hayirlisi olsun, ama bu cocugu kazanmaya calisacagimiza, Nobre gibi deli debbek oraya buraya kosan bir forvetimiz olacak, Bobo isteksiz, Besiktas'a hic bisey katamiyacak bu sene... Bir tek Holoskoyla olmaz bu is, Nihat zaten kapali kutu, sakatlanmazsa oynar belki! Batuhan gibi bir adamin var, altyapida ortaligi kasip kavurmus, hala bir inat ugruna, takima zarar verme pahasina, adami gönder takimdan... Ayiptir kardesim!

Denizli, yaptigin isi dogru yap, 2-3 sene sonra bu takim yaslandiginda ne yapcan? Adama gicik kapmis, otoritesini konusturuyo güya!! Sinir oluyorum böyle seylere...
"Ah keske Batuhani, Aydini oynatipta kendini gelistirmelerine izin verseydim, simdi onlara ihtiyacim var" demezsin insallah bir-iki sezon sonra...
Biraz olsun insan genc oyunculara sans verir ya, kendi altyapimizdan yetisenlere ilgi göstermiyoruz, gidiyoruz Antepten, ordan burdan yüksek miktarda bonservis ücreti ödeyip, genc oyuncu aliyoruz...
Profesyonellesmesi gerekiyo artik bu paf takimindan a takima gecis! O kadar genc oyuncu veriyoruz milli takimlara, A takima kim gecebildi? Menderes te zaten Konya'yla anlasmak üzereymis... Bu gidisle Muhammet Demir'i de kaybederiz biz!!
Böyle olaylari görünce, Sinan Vardar gelsin baskanlik yapsin diyorum icimden... Adam alt yapiya cok önem veriyo ve baskan olursam (daha belli degil 2010 yilinda baskanliga aday olup olmayacagi) 3-4 sene icinde Besiktas'i Barcelona gibi yaparim diyor!
Gel de adamin sözlerine kanma...