Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-07-2009, 16:37   #950
ibish35
Gurbetçi Kartal

ibish35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
lepido´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
akıllı davranmayan bir oyuncunun yetenekleri, tekniği, fiziği, oyun mantalitesi, kısacası kapasitesi ne olursa olsun yıldız bir oyuncu olması ve kalıcılığa ulaşması söz konusu bile olamaz, batuhan karadeniz'in henüz bu görüntüde olmadığını söylemeye de hiç gerek yok sanırım, ileride çok iyi bir oyuncu olarak düşündüğüm ve hakikaten heyecanlandığım bu çocuğun etrafındakilerin doğru yönlendirmelerine ve durulmaya ihtiyacı var, hiç bir şey için geç değil ama ben naprıyorum diye sormazsa ve başının dikine giderse hatalı olan teknik adam, kulüp veya bir başkası olmaz, kendisi olur, şu an itibariyle bu karar kanımca doğrudur, denizli'ye bu konudaki tek bir eleştiriyi bile kendi görüşüm açısından kaale almam, umarım her şey istenildiği gibi gider ve beşiktaş forması altında önce akıllı sonra yetenekli bir batuhan karadeniz izleriz, bu gerçekleşmediği ve kendini yenilemediği takdirde zaten çok da üzüleceğimiz bir durum olmayacak ortada...
batuhan'in simarik oldugunu hepimizi biliyoruz, bu konuda sana hak veriyorum. ama bence Riza Calimbay ona gereken dersi az cok verdi, akillanmistir saniyordum ben... bizde oynadigi zaman o hareketleri yapamaz, 1. takimda o kadar cok abisi var, havalandigi zaman onu yere indirecek (Rüstü, Yusuf, Deli) 2. Besiktas'ta kadroya bile giremez disiplinsiz davranirsa... Bence bunlarin bilincinde Batuhan, o yüzden kalmak istiyordu!
Antep'e gitmesi kadro genisligi acisindan kötü oldu, insallah iyi bir sezon gecirir ve seneye gollerine Besiktas formasi altinda devam eder...
Türkiye'nin ikinci Hakan Sükür'ü olacak bu cocuk, bundan eminim!
Insallah hayirli olur iki taraf icin!