Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-07-2009, 21:16   #970
themadpol

themadpol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
indie´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
- önümüzdeki sezon beşiktaşta oynayacağın için heyecanlı mısın?

" hayır, ben burada (eskişehirde) da kalabilirim, ben futbolumu burada da oynarım"

- istanbula dönüp beşiktaşta uzun yıllar hizmet etmek gibi bir hedefin var mı?

"herşey olabilir, buradan direk avrupaya da gidebilirim.

- bu sene kim şampiyon olsun?

"hakeden olsun" (youla kadar olup "beşiktaş olsun" diyemiyor)

- seneye görüşürüz batuhan (mustafa denizli)

"seneye burada olursanız görüşürüz"

-----------------------------------------------------------------------

bunlar birebir sorular değil ama tvlerde gözle gördüğümüze göre batuhanın verdiği cevaplar böyle. bu çocuk sizin benim kadar beşiktaşlı değil, bence hiç değil. zaten yanılmıyorsam fenerrbahçe falan sözleşmesinde deli gibi gedikler arıyor, elimizden alabilmek için, herhalde aklını da çeldiler bir şekilde. bu saatten sonra batuhanın bize sportif anlamda katkı sağlayacağını düşünmüyorum (halbuki ben de çok heyecanlıydım yeteneğinden dolayı) bizim için en iyi senaryo bu sezon antepte 15-20 arası gol atması, milli tkaımda bir kaç maç oynaması ve sene sonu avrupada bir takıma minimum 7-8 milyon euroya pazarlayabilmemiz. sözleşmesine de türkiyeye dönerse şu kadar tazminat alırız gibi bir madde koydururuz. 3-5 sene sonra zaten iyi olursa daha büyük takımlara gider. kötü olursa azize bassın parasını getirsin.
Resmen saçmalamışsın. Suç batuhanda değil onu oynatmak yada kulübede tutmak için yeteri kadar cesaret ve emek göstermeyen yönetim ve hocadadır. O çocuk yeteneklerine güvendiği için ben nobreden iyim diyor beşiktaşı taşırım diyor. Yukarda yazılı laflar tamamen basın uydurması başka bir şey değil. Senin Bjkliğinden şüphe ederim Batuhanınkinden asla
themadpol Ofline