Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-07-2009, 10:06   #996
GÖNENLİ_KARTAL

GÖNENLİ_KARTAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
indie´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
- önümüzdeki sezon beşiktaşta oynayacağın için heyecanlı mısın?

" hayır, ben burada (eskişehirde) da kalabilirim, ben futbolumu burada da oynarım"

- istanbula dönüp beşiktaşta uzun yıllar hizmet etmek gibi bir hedefin var mı?

"herşey olabilir, buradan direk avrupaya da gidebilirim.

- bu sene kim şampiyon olsun?

"hakeden olsun" (youla kadar olup "beşiktaş olsun" diyemiyor)

- seneye görüşürüz batuhan (mustafa denizli)

"seneye burada olursanız görüşürüz"

-----------------------------------------------------------------------

bunlar birebir sorular değil ama tvlerde gözle gördüğümüze göre batuhanın verdiği cevaplar böyle. bu çocuk sizin benim kadar beşiktaşlı değil, bence hiç değil. zaten yanılmıyorsam fenerrbahçe falan sözleşmesinde deli gibi gedikler arıyor, elimizden alabilmek için, herhalde aklını da çeldiler bir şekilde. bu saatten sonra batuhanın bize sportif anlamda katkı sağlayacağını düşünmüyorum (halbuki ben de çok heyecanlıydım yeteneğinden dolayı) bizim için en iyi senaryo bu sezon antepte 15-20 arası gol atması, milli tkaımda bir kaç maç oynaması ve sene sonu avrupada bir takıma minimum 7-8 milyon euroya pazarlayabilmemiz. sözleşmesine de türkiyeye dönerse şu kadar tazminat alırız gibi bir madde koydururuz. 3-5 sene sonra zaten iyi olursa daha büyük takımlara gider. kötü olursa azize bassın parasını getirsin.
Daha geçende ntvspor da TATİL de programını izledim. Ve direk ağzından çıkan laflar;

-Şampiyonluk konusunda "BİZ" dedi Kendiisi es es de olmasına rağmen
-"Türkiye de BEŞİKTAŞ ve ES ES den başka bir yerde oynamam "
-"BİZ BEŞİKTAŞ ÇOCUĞUYUZ" dedi
- Geçen sene ve geçmişte yapmış olduğu olaylardan sonra " YAPTIKLARIM DOĞRU DEĞİLDİ AMA DERS ALDIM,TECRÜBE KAZANDIM. BEN GEÇEN 17 YAŞINDAYDIM ŞİMDİ 18 YAŞINDAYIM."dedi
-Hatta "Maç izlemeyi pek sevmem Milli maçlar dışında TV den maç izlemem" dedi

Bunlar BEŞİKTAŞLI olduğunu gösterir herhalde.

Ben başakalarının yorumlarına, ağzına pek bakmam. Kendi gözüm ile gördüğüm kendi kulaklarımla duyduğuma inanırım.

Sonuçta gençtir yapmıştır. Ve en önemlisi BİZİM EVLADIMIZ dır. Önemli olan hatasını anlamak ve ders çıkarmaktır. Bir genci kaybet kolaydır ama kazanmak zordur. Aynen YUSUF ŞİMŞEK gibi.

Asıl merak ettiğim konu; Kendisinden 1 yaş büyüğüne ve kendisinden çok daha az POPÜLER ( Futbol anlamında ) olan birine İSMAİL e bu kadar meblağlar veririrken acaba biz BATU yu kaça kiraladık ANTEP e??

Konu GÖNENLİ_KARTAL tarafından (23-07-2009 Saat 10:08 ) değiştirilmiştir..
GÖNENLİ_KARTAL Ofline