Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-08-2009, 01:46   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Röportaj ; Son Holigan (Mazlum)

Röportaj Bölümümüzün Bu Haftaki Konugu ; Son Holigan , iyi seyirler ..

Click the image to open in full size.

* Sıcak bir Pazar Gününün , En Sıcak Röportajı'nı Kabul Ettiğin için Teşekkürler mazlum

rica ederim mehmet

* Önceki Hafta , Röportaj Yapan sendin Kısaca Duygularını Alalım

İlk deneyimim olduğu için acemiydim ve acemiliği de hissettim.Ancak başarılı bir şekilde yaptığımı düşünüyorum.Ropörtajını ben yaptığım içinde mutluyum.Sana da ayrıca teşekkürler

* Rica Ederim Nedemek Kısaca Seni Tanımakla Başlıyalım , Son Holigan Kimdir ?

01.08.1989 da gantepte doğdum (Yani dün doğum günümdü ). Adana çukurova üniversitesinde maden mühendisliği 2. sınıf öğrencisi olarak öğrenim görmekteyim

* Tekrar , İyiki Doğdun diyelim

Teşekkürler

* Öncelik Olarak , Adana'yı Sormak istiyorum ? Nasıl Bir Şehir Nasıl Buldun ?

Adana çok büyük bir şehir.En azından gantebe oranla daha büyük bir
şehir.Ancak gantep ve Adana'nın çok ortak noktası olduğu için pek sıkıntı çekmiyorum.Özellikle damak konusunda Öğrenciye uygun, ucuz ve kaliteli.Olaya öğrenci olarak baktığım ve sadece 1 yıl kaldığım için bu kadar yorumlamam yeterli heralde

* Insan'ın Memleketi Gibi yok Öğrenci Öğrenci Öğrenci Öğrenci .. Peki Mazlum
Nasıl Bir Öğrencidir?

Genelleme yaparsan öyle.bana göre öğrenci olarak evden uzakta olmak gibisi yok Üniversite ilk yılımda gayet başarılı bir ortalama ile geçtim.İşimi ciddiye alıyorum.En iyi olmaya çalışıyorum.2. sınıfa yeni geçmeme rağmen şu an staj yapıyorum.Tek eksiğim yabancı dilimi geliştirmek.Onun içinde bu yıl projelerim var kendi çapımda

*Yabancı Dil Demişken , En Çok Öğrenmek istediğin DIL Hangisidir ?

Şu an için ingilizce.Çünkü dünya dili olarak kabul ediliyor.

*Okul Dışında Neler Yaparsın peki ?

Okul dışında genelde gezmeyi tercih ediyorum senin röportajında dediğin gibi ''Adana keşfedilmesi için büyük bir şehir''. Elimden geldiğince adanayı tanımaya çalışıyorum.Artık sıkıntı çekmem zaten.Pek çok yer öğrendiğim için.Onun dışında genelde okulda kalıyorum.Çukurova üniversitesi bayaa büyük bir üniversite. Arkadaşlarla okulda takılıyorum.

* Peki Ne Tür Mekanları Tercih Ediyorsun ?

Kafeterya tarzındaki mekanlar.Arkadaşlarla oyun oynayabileceğimiz yerler öncelikli.Muhabbet için ise nere uygun olursa orası olur.Kafeterye veya bir arkadaşın evi olmazsa bir park - çay bahçesi vs.

* Ve Greenpeace.. Beşiktaş Taraftarı'nın 1 Numaralı Mekanı , Bu Sene Birlikte Maçlar İzleyeceğiz inşallah , Neler Söylüyeceksin Oradaki Taraftar ve Atmosfer ile ilgili ?

Geçen yıl birçok maçı orada izledim.Çok hoş bir ortam ve ateşli bir taraftar bulunuyor.Özellikle derbi maçlarda.Pek fazla rakip taraftar barındırmıyor galiba çArşı adana Bu yılda birçok karşılaşmaya geleceğimden eminim.inş. beraber maçları izleriz seninle

*İyi bir Metalci Oldugunu biliyorum , Neden METAL ?

Aslında metal konusunda yeni sayılırım. 2.5-3 yıldan beri dinliyorum.Bir insan şarkıyı dinlerken ya şarkıda geçen sözler ön planda olur kendisi için ya da müzik.Benim içinde önemli olan müzik ve enstrüman.Elektro gitar sesinin çıktığı şarkıların çoğunu dinlerim

* Gelenek Haline Gelen , " SIRADIŞI BÖLÜM " ümüze geldik..

Bekliyorum

-----------------------------------------------------------------------------
a) Satrançta her taş bir insanı simgelese, siz hangisi olurdunuz?
Cevap : vezir
b) Hayatınızda `Asla yapmam` deyip de yapmak zorunda kaldığınız bir şey oldu mu?
Cevap : olmuştur heralde
c) En sevdiğin ve anlamlı bulduğun söz?ve neden?
Cevap : Mevlananın sözlerinden bir alıntı yapayım ''Önce lafa bakarım laf mı diye, sonra adama bakarım adam mı diye''. çok hoşuma gitmiştir her zaman.Çok mantıklı geldiği için
d)Bugüne Kadar yaşadıklarından çıkardığın Ders Nedir?
Cevap : hayat gerçekten acımasız.Dostun fazla olmasın.Herkese güvenme
e)Asla unutmayacağın şey nedir?
Cevap : çok sevdiğim bir yakınımın vefatı
f)Özel bir güce sahip olma şansın var.Ne isterdin?
Cevap : Açlığın ve savaşın sona ermesini sağlayacak bir güç isterdim
g)Hayatta En Zayıf Noktan Nedir ?
Cevap : mantığıma göre hareket eden biriyim ama duygularıma mağlup olduğum zamanlarım oluyor.Duygusallık
-----------------------------------------------------------------------------

* Teşekkürler cevaplarin için

rica ederim

* Beşiktaşforum'a Geçersek , Tanışman Nasıl oldu Forumla

Beşiktaşla ilgili bir forum arıyordum.Google ' a Beşiktaş forum yazdım.Direkt
karşıma çıktı.

*İlginc Bir Soru Sormak istiyorum mazlum ,

Tabi sor

*Forum'a üye Oldugun'da , Neler Düşündün ?

Beşiktaşforum benim ilk takıldığım forum sitesi.Yorumları okuduğumda kaliteli bir sitede olduğumu anlamıştım.Futbol bilgisi çok fazla olan arkadaşlarımız var.

* Peki , Genel Olarak Neler Söylemek istersin Forum Hakkında ?

Belli bir seviyeye gelmiş ve sistemi oturmuş bir forum.Forumda aile ortamıda mevcut.Foruma ziyaretçi olarak gelen arkadaşlara öneriyorum.

*Peki , Sezon Öncesi Transfer Olayları İçin Neler Söyleyeceksin ?

Şu ana kadarki transferlerimiz çok iyi.Fink olsun Erhan, ismail, ferrari olsun hepsi kaliteli isimler.Ancak bir 10 numara dünya yıldızı şart.

* Ve En Cok Merak Edilen Soruya Geldik. 02.08.2009 (Bugün) Oynanacak Süper Kupa Maçı İçin Ne Söyleyeceksin , ve Bir Skor Tahmini Alalım ?

içimden bir 4 daha demek geliyor ama 1-0 yada 2-1 olur biz alırız

* Son Olarak Eklemek İstediğin Birşey varmidir Peki ?

Siyah Beyaz - Ölüm Yaşam!

*Suanda Saat 02:46 Röportaj'a 01:30 'da Başladık , ve Gülmekten Başka birşey yapmadığımız Bu Söyleyişide Sana Teşekkür Ediyorum Hayatında Başarılar dilerim mazlum

Ben teşekkür ederim. Saygılarımla

*Bu Arada bi Su İç O Kamyon Lastiği Patladıktan sonra

Eyv

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla