Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-08-2009, 08:58   #1
alpler
Dişi Kartal

alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Topuz Fener'i Karıştırdı

F.Bahçe'nin transfer ettiği Mehmet Topuz takımda kriz yarattı. Süper Kupa finalinden önce Olimpiyat Stadı'ndaki çalışmada ilk 11'de oynatılmayacağını öğrenince küsen ve 'sakatım' diyerek takımdan ayrı 20 dakika açma germe hareketi yapan Topuz, ertesi gün ne tedavi olmaya ne de Beşiktaş maçına giderek tepkisini sürdürmüştü. Finale kadar tüm idmanlara katılan tecrübeli futbolcu önceki gün takım izin yaparken tedavi için yine tesislere uğramadı. Mehmet Topuz dünkü idmanda da takımı yalnız bıraktı. Sakat olduğunu söymesine rağmen 2 gün tedaviye gitmeyen Topuz için dün Sportif Direktör Aykut Kocaman devreye girdi. Kocaman ile yaptığı konuşma sonrasında tesislere gelen ancak idmana çıkmayan Mehmet Topuz salonda kısa bir süre çalıştıktan sonra kimse görünmeden tesisleri terk etti.
'TAKIMIN PATRONU BENİM'
TOPUZ krizinin tek sebebi kadroya alınmaması değil. Milli oyuncunun hocasının 'Futbolu bilmiyor' sözüne de çok kırıldığı biliniyor. Hafta içi Alman hoca ile görüşen Mehmet Topuz "Hocam ben sağ kanatta Kazım ve Deivid gibi başarılı olamam. Zaten kanat oyuncusu da değilim. Ortada oynarsam hem şut hem de iyi paslar atarım. Daha çok ileri top taşırım" diyerek ricada bulundu. Ancak Daum'un "Takımın patronu benim. Ben nerede dersem orada oynayacaksın. Ben sana uygun bir yer bulacağım" yanıtı da onu kesmedi. Ancak üst üste yaşanan olaylar nedeniyle bunalıma giren Topuz'un Honved kadrosuna alınması için Aykut Kocaman'ın Daum'la görüşmesi bekleniyor.