Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-08-2009, 14:20   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Röportaj ; Beşiktaşkımm (Özlem)

Röportaj Bölümümüzün Bu Haftaki Konugu ; Beşiktaşkımm(ÖZLEM)

Click the image to open in full size.

* Gerçekleştirmek istediğim Röportajlardan Birisini Gerçekleştiriyorum Şuanda Röportaj Teklifimi Kabul Ettiğin için teşekkürler özLem

rica ederim şifo bende kırmak istemedim hadi bakalım

* Öncelikle Seni tanıyalım , Beşiktaşkımm Kimdir ?

istanbul/şişli de 1993 de dünyaya geldim ve tek olarak dünyaya gelmedim(maaleseeff)bir de tek yumurta ikizim var.5 kişilik bir ailenin ferdiyim.Sinopluyum İstanbulda yaşıyorum

*İkizinin olması Nasıl bir Duygu

ikizimin olması hem iyi hem kötü bir duygu ama tabikide iyi yanları ağır basıyor şöyleki:
ben gerçekten ikizim sayesinde kendimi hiç yalnız hissetmedim.Yeri geldi birbirimize can yoldaşı olduk yeri geldi anne babamızın yerini tuttuk.Beşiktaş yenildiği zaman o fenerli olmasına rağmen siyaahh bende beyazz diyebilmektir ikiz olma duygusu..Aynı şekilde o da üzüldüğü zamanlar benim yapacağım şeydirbu
kötü yanalrından bahsedersek o da şöyleki :bir yere gittiğinizde eğer ikizim diyorsanız yandınız
başlarlar tuhaf tuhaf sorular sormayayok birinin karnı ağrıyorken diğerininde ağrıyormu yok biri üzüldüğü zaman diğeride üzülüyormu başlarda bu soruları keyifle cevaplıyordum ama artık sıktı ne yalan söylim

* Peki ikizinin Fenerli olması seni Etkiliyormu ?

aslında hem etkiliyor hemde etkilemiyor bizim bütün aile fenerli o yüzden Beşiktaşlı olduğum için çok fazla isyan ettiğim günler oldu nerden seçtim bu takımı keşke olmasaydım dediğim günlerde oldu ama karşı gelemedim bu sevdaya çok tuhaf gelebilir ama ben beşiktaş sevgisini feneli bir abimden öğrendim

* Beşiktaş Sevgisi Heryerde Diyebiliriz.

tabikide

* Özlem Nasıl bir Öğrencidir ?

bu yıl 11.sınıfa başlayacağım inşallah...okul birincisiyim..Kat sayısının kaldırılması haylice mutlu ettiğinden ileride matematik öğretmenliğini tercih edeceğim inşallahh..sınav zamanları oldukça stresliyimdir hatta sınava 1 hafta kala yatak döşek yattığımı bilirim Derslerde matrak bir öğrenciyimdir çoğu zaman sınıfı kırar geeçrim diyebilirim

* ÖSS ile ilgili Ne düşünüyorsun peki ?

Allah razı olsun değiştirenden diyorum Matematiğin önemi çok artmış valla ilk öğrendiğimde havalara uçtum inş.ileride össye girecek olanlar Allah yardımcımız olsun...

* Genelde Matematik Fazla Sevilmeyen bir ders , Sen Neden Matematiği Çok Seviyorsun ?

küçüklükten gelen bir alışkanlık diyebilirim..Abim ders yaparken henüz okula gitmememin verdiği merakla sürekli abime sorular sorarmışım..Genelde matematikle ilgili sorduğumdan o zamanlardan beri mat.aşığıyım diyebilirim..Çünkü matematik aslında hayatımızın her anlamında var..

* Sevmediğin Ders 'i Sorsam ?

Sevmediğim derrss bağıra bağıra söylüyoruumm tttaaariiihhh ezberle öğrenilenler hoşuma gitmediğim dersler

* Peki , özel hayatla 1-2 soruyla devam edelim ,
Okul Dışında Neler Yaparsın , Boş Zamanlarını Nasıl Değerlendirirsin ?

boş zamanlarımı nasıl değerlendiririmm?? masa tenisi tutkusuyumdur kardeşimle oynamadığımız gün yok diyebilirim.onun dışında işte derslerimi tekrar ederim..kitap okurum demiyeceğim çünkü kitap okumak boş vaktini doldurmak değildir kanaatimce..veee tabikideee BEŞİKTAŞFORUM

*Küçükken , Hep Hayallerimiz vardir , Büyüyünce Şunu Olmak istiyorum Deriz hep , Büyüyünce Sen Ne Olmak istiyorsun ?

matematikten başka birşey yapmayı düşünmüyordum ama kader kısmet belki Allah yolumuzu başka yerlere çevirir

* Ve Gelelim Resim Merakına , Neden RESIM ?

o da abimin bana verdiği meraktı küçükken hep karşımıza geçer kardeşimle benim resimlerimi çizerdi o zamanlardan beri hep resim merakım oldu fotoğraf çekmeyi düzenlemeyi resim çizmeyi çok sevdim..

*Peki , Bu Resimleri Arşiv Haline Getirmek İstemezmisin ?

tabi neden olmasın biraz daha fazla olduğu zaman getirebilirim çok istiyorsan sen yapabilirsin şifo zaten tüm resimlerimi forumda paylaştım diyebilirim

* Bana Taktığın Lakab'la İlgili Bir Soru Sormak istiyorum herkese Lakap takarmısın ?

evet , ki banada takarlar

* Lakab'ın Nedir ?

bir arkadaşımın bana verdiği bir lakaptı kartalın dişisi ona göre'' kartiş'' ti yani o zamanlardan beri kartiş diye hitap ederler onun dışında forumda da hayli lakap taktılar

* Forum'a Dönersek , Beşiktaşforum'la Tanışman Nasıl oldu ?

hımm..multimedyası etkiledi diyebilirim..Googleda yine resim,tezahürat falan ararken Beşiktaşforum çıktı karşıma..Ondan sonra anladımki aslında bütün kısımları beni etkiledi

* Şunu Sormadan Geçemicem , Nedir Bu Smiley Merakı ? Çok Fazla Kullanıyorsun

smiley merakından değil be şifo gülmeyi seviyorum bunuda smileylerime yansıtıyorum

* Forumdaki Arkadaş , Aile ortamı İçin Neler Söyliceksin ?

Geçekten çok etkileyici..Bir çok arkadaşım ,abim ve ablalarım oldu ve iyikide üye olmuşum dedim.. Çünkü gerçekten hepsi çok sıcakkanlı ve sevecen insanlar..Ve böyle kişiler olduğu müddetçe tabikide daha güzel bir aile ortamı olacaktır..

* Peki , Şu Olsa Daha iyi Olur Dediğin Bir Konu varmı ?

bir çok arkadaşımızda değindi..foruma girdiğimiz zaman marş ve tezahürat dinleme olasılığımız olsa güzel olurdu..

*ve BEŞİKTAŞ'a Geçelim.. Neden BEŞİKTAŞ ?

hımm küçükken abim meselesiyle fenerliydim..(ama küçükken tabi beyin gelişimi tamamlanmadan ) ileride doğru yolu buldum..Bir gün oturmuş fb-bjk maçını izliyorduk bjk de 1-0 öndeydi yanlış hatırlamıyorsam..Ve o taraftarın coşkusu dikkatimi çekmişti abime dönüp ''abi ben beşiktaşlı olacağım'' dediğimde ol da göreyim bakayım demişti abimde bende bırakamadım valla o taraftarın o takımın güzelliği o kadar dikkatimi çekmişti ki
abimi düşünmeden olmuştum bile
hayatın anlamıdır beşiktaşlılık işte burdan geliyor

* Yeni Sezon İçin Neler söyliceksin ?

valla inş.2 kupayı koruruz ve inş.Allah bu yılda yolumuzu açık eyler...Şampiyonlar ligindede çeyrek final oynasak hiç fena olmaz

* Yeni Transferlerimiz için Neler söyliceksin ?

hımm finki çok beğendim..İleride çok iyi işler yapacaığını gösteriyor..kaliteli bir transfer..ona keza İsmailde öyle..o da Beşiktaş'a çok yararlı olacağının sinyallerini veriyor..ferraride arada hatalar yapmasına karşılık iyi görüntü veriyor..Nihatınsa kanaatimce zamana ihtiyacı var..

* Röportaj Konugumuz Özlem Olurda , Holosko Olmazmı Gelelim Büyük Holosko Aşkına Neden Holosko ?

tabi gelelim ne zaman bitireceğiz bakalım

* Akşama Kadar Buradayız

neden holosko ???
1.fiziksel olarak beğendiğim için
2-sempatik olduğu için
3-başarılı olduğu için
4-güleryüzlü,sevecen,neşeli,karizmatik,yakışıklı vs vs vssss.. bu böyle gider

* Bildiğim Kadarıyla Forum'da Fazla Holosko Fan'ı yok , Bunun için Neler diceksin ?

Allahh derim ne diyimmm

* Kişisel bir soru sormak istiyorum , izin varmıdır ?

tabikide

* Sürekli Atışma İçinde Bulunduğun 1-2 Kişi var , tabi bu tatlı atışma.. Onlar için Neler diceksin ?
Onlar Kim dersen ?* (Cagla,Best_Eagle,aLev_bobo13) Diye sıralayabiliriz

yok cnm yanlış saydın atışma içinde bulunduklarım : melike ve mehlika
ama hazır sormuşken hepsini yorumlayayım
çağla deyince aklıma seri katiller geliyor o yüzden de onla bu şekilde takılmayı çok seviyorum kurtlar vadisini falan izlediğinden ama çok sevdiğim bir arkadaşım..Allah yolunu açık etsin
Best-Eagle : o bir melek o da holoskoyu çok sevdiğinden atışma olmaması kaçınılmaz oluyor ama o da çok sevdiğim bir arkadaşım allah onunda yolunu açık eylesin

alev_bobo 13 : tam bir bobo manyağı burdan ona sesleniyorum her zaman her yerde en büyük holo son söylediğim sözleri hep tekrar etmeyeyim hepsi için geçerli
melikeyee gelinncceee : o da bir holosko fanı ama hiçbir zaman benimki kadar olamaz ona da bunu söylemek istiyorum çok fazla atışıyoruz ama insan sevdiği kişilerle takılırmış mehlikylada öyle o da melle aramızı açmak için her türlü fedakarlığı yapıyor sağolsun yok şaka bir yana hepsini gerçekten çok seviyorum

* Bol Smileyli Röportajımızın Sonuna Gelirken , Eklemek istediğin birşey varmıdır ?

tabi beni zilemeye devam edin (bu da tuba ablaya gitsin )

* Herkese Taş attın neredeyse , bakalım yorumlar ne yönde olacak

onlardan korkan onların gibi olsun deerrmişiiimm

* hiiim , bu sözden sonra yorumlar daha sert olucaktır , Ben tekrar teşekkür ederek aradan çekileyim

yok cnm işin espirisi bende teşekür ederim çok güzel bir röportaj oldu ..çok eğlendim tekrar sağol şifo

* Rica ederim , hayatında basarılar dilerim

sağol şifo hepimizin inş.

yorumlar sizlerin

NOT : Gereğinden Fazla Smiley Kullandığımız için Tüm Smileyler Kaldırılmıştır

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla