Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-08-2009, 15:21   #25
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
deja_vu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bu adamın yaptıklarını unutmadık!...
yönetimin böyle bi hata yapıcaanı sanmıyorum bile... delgado nasıl olsa takımda kaldı o bölgede uğura şans vermesini bekliyorum ben
Bu adamın yaptıklarını sen unutmamış olabilirsin, ama o hareketlere maruz kalan kişiden ses seda çıkmıyor, biz niye bu kadar çırpınıyoruz onu anlamadım...Rico Marco'ylan kankanydı ve o olaydan sonra da bi yerlerde eğlenirken görüntülenmişlerdi, yani adamlar aynı yerden devam ediyorlar, Ri
co Paşa takmıyor biz niye takıyoruz bu kadar onu anlamadım...
Marco takımı için her şeyi yapan bir oyuncudur, her zaman söylemişimdir, eziklerden bi futbolcu iste deseler direkt Marco derim, tam bi Beşiktaş oyuncusu valla, savaşan, vuran kıran parçalayan, asıl bize böyle adamlar yakışır işte...Bu saatten sonra anlaşıldı ki yönetim yabancı transfer yapamayacak, bari bu transferi bitirsinler, en azından Marco'yu oynatıp bazen Fink'i bazen Tello gibi oyuncuları kesebilelim, 3 kulvarda mücadele ediyoruz sonuçta, onlarınki de ciğer, nerey kadar dayanabilecekler, başka yedekte yok zaten, Uğur'a güvenmiyorum ben valla, bulduğu şansları hiç iyi değerlendiremiyor adam...Necip, Orhan falan da hikaye, gönül isterki onlar forma giysin ama hocanın aklında bile yoktur şimdilik onlar...