Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-08-2009, 03:57   #4
kral_kobra35
Banned

kral_kobra35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1. Ismail Köybasi...ne yanlis yaptida M.Denizli onu iki mactir kesiyo ve Iboyla basliyo? Ismail solda ibodan cok daha yararli

şimdi şöyle başlıyım kendi fikirlerimi söliyicem ilk cıktığı macta ismail bir calım yedi yane İst. B.B macında calımı yedi 6 mt geride kaldı...İsmail defans oyuncusu ve ne yazıkki bjknin DEFANSININ solunda oynuyamaz bence cunki ibrahim kadar defans becerisi olmayan bir oyuncu ondan kesiği yedi...

2- Ne diye Uguru oynatir ve her mac onu azarlar...oynatma öyleyse...

uğur inceman manisada oyun kurucu gibi oynuyordu o yönüyle yararlanmak istedi die düşündüğünü!!! düşünüyorum komik oldu ama öle düşündüğünü düşünüyorum zira öle düşünmüyorsa bence futbolu bilmiyodur Denizli

zaten 3.maddene uğurun nerde oynadını yazarak cvp verdim

4-Neden 10 numara pozisyonunda erkan, nihat, s.özkan, necip, fink oynatilmaz...erkan ve fink bence ön libero degilde daha fazla önde oynasalar iyi isler yaparlar...

erkan sakat nihat zaten serbest oynuyor haa nobreye başlasa daha iyi olurdu dersen ona ladım olmaz...Serdar özkan allah bizi ondan kurtarsın bence necip cok genc ve fink 10 numara oynamaz fink görev adamı yaa kitlien ona birini sahada adam attırmaz 10 numara oynıcak kadarda teknik kabiliyeti olmayan bir oyuncu iyi izlersen anlarsın bence

yanlış anlama seni eleştirmek değil sadece kendi düşüncelerimi yazdım...