Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-08-2009, 05:04   #13
Asi Ruh
ÇUKUROVA KARTALI
 
Asi Ruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

N

NABIZ : Rüyada nabız attığının görülmesi, hayat ve sağlık haberlerinin alınacağına işarettir.
NACAK : Artık geçim sıkıntısı geçmeyeceğinize yorumlanır. Rüyasında nacak ile odun kesmek, sağlık durumunuzun bozulabileceğine işaret eder.
NADAS : Rüyada nadas edilmiş toprak görmek, arzularınızın gerçekleşmesi için bir süre daha beklemeniz gerektiğine işarettir.
NAFTALİN : Rüyada naftalin görmek , bir büyüğünüzden ummadığınız bir zamanda ve de ummadığınız bir miktarda maddi yardım göreceğinize işarettir.
NAKARAT : Rüyada bir şarkının nakaratını dinlediğinizi görmek, sizin bir sinir kliniğinde tedavi görmeniz gerektiğine işarettir.
NAKIŞ : Rüyada nakış işlediğinizi görmek, işlerinizde başarıya ererken aşk hayatınızda büyük bir yenilgiye uğrayacağınıza işarettir. Nakışı başkası işliyorsa, başınıza gelecek bir olaydan ötürü karakola, mahkemeye veya hastahaneye düşeceksiniz demektir.
NAL : Nal talihin açılması ve uğurlu olaylar olarak yorumlanır.Rüyada nal görmek iyiye. Rüyada nal görenin şansı açık olacaktır. Yolda nal bulan bir kimsenin karşısına, hiç beklemediği bir anda güzel bir fırsat çıkacak demektir.
NALBAND : Rüyada bir nalband görmek, çok iyi haberlerin geleceğini müjdeler.
NALBUR : Geçmişte kalan bazı kavgalar yeniden ortaya çıkacak, bu durum da sizi sıkıntıya sokacak demektir.
NAMAZ : Rüyada kıbleye karşı namaz kıldığını görmek, dünya ve ahirette hayra işarettir. Kıbleden başka tarafa namaz kıldığını görmek, din yolundan ayrılacağınızı gösterir. Başlamış olduğunuz namazı yarıda bıraktığınızı görmek muratlarınızın şimdilik gerçekleşmeyeceğini; cenaze namazı kıldığınızı görmek, uzun ömürlü olacağına işarettir.
NANE : Rüyada nane gördüğünüz günün ertesi günü hoş bir durumla karşılaşacaksınız demektir.
NAR : Olmuş narları toplamak, servete, hamlarını toplamak hastalık, elem ve kedere işarettir.
NARA : Kendisinin nara attığını gören kimse, yapılan haksızlıkla karşısında atık patlayacak demektir düşünüyorsunuz demektir.
NAZARLIK : Rüyada nazarlık görmek , takmak veya asmak, birbirini kovalayan çok iyi müjdeli haberlere işarettir
NEFES : Rüyada fazla nefes aldığını görmek, genellikle can sıkıntısına işarettir. Rüyada nefes darlığının çekilmesi artık sıkıntılardan kurtulma yolunun açılacağına işarettir.
NEFRET : Bu kötüye yorulan bir rüyadır. Birinden nefret ettiğinizi gördüyseniz, kaza yapacağınıza işarettir.
NEHİR : Rüyada nehir veya ırmak görmek, kadri-şanı çok yüksek bir kimseye işarettir. Görülen nehrin suyu karışık ve çamurluysa, büyük bir sıkıntıya işarettir.
NERGİS : İyi ve güzel bir insanla bir birlikteliğe işaret eder.
NEY : Rüyada ney veya kaval çalmak, oyun ve eğlenceye, bazen de ferahlık ve sevince işarettir. Ney çalmak hasta için ölüme; çocuk isteyen için çocuğa kavuşmasına işarettir.
NEZLE : Rüyada nezle olduğunuzu görmeniz, hayatta metin davranmanız gerektiğine işarettir.
NİKAH : Uykuda bir kimse hiç tanımadığı bir kadınla nikahının kıyıldığını görürse, onun, oruç veya namaz gibi farzları yerine getirmesi gerektiğine işarettir.
NİKAH MEMURU : Rüyada nikah memuru görmek, bekar bir kimse için izdivaca; evliler için ayrılığa veya başka bir kimsenin kendisiyle kontrat imzalayacağına işarettir.
NİLÜFER : Rüyada nilüfer çiçeklerini görmek, evli olmayanlar için çok güzel geçecek bir balayını müjdeler. Evliler için eğlenceli bir tatile işarettir. Rüyada nilüfer toplamak zor bir işin sonunda başarıya ulaşacağını gösterir.
NİNE : Rüyada nine görmek, rüyaların en hayırlılarından biridir. Büyük bir neşe, sağlık ve varlık kaynağı olarak yorumlanır.
NİŞANLANMAK : Rüyada tanımadığınız birisiyle nişanlanmak, iyi bir haberle karşılaşacağınızı gösterir. Nişan bozulması ise rüya tabirlerince pek hayra yorulmaz.
NİŞASTA : Rüyada nişasta görmek, evlilik işareti olarak yorumlanır.rumlanır.
NOHUT : Rüyada nohut görmek, bugünlerde iyi bir iş haberi alacağınıza işarettir.
NOTER : Rüyada noter görmek , pek iyiye yorumlanmaz. Hareketlerinize dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir.
NUH PEYGAMBER : Rüyada Nuh peygamberi görmek, ömrünün uzun olmasıyla yorumlanır.
NUMARA : Rüyada rakam görmek , serbest ticarette iyi bir talihe işarettir.
NUR : Rüyada nur görmek , aydınlık ve doğru yola işarettir. Kafir bir kimse karanlıktan aydınlığa çıkarsa islamla Allah’a yakınlığı keşfeder. Aydınlıktan sonra karanlığa çıkarsa, fakirlikten zenginliğe, delaletten sonra doğru yola, isyandan sonra tövbeye işarettir.
NUTUK : Kendinizi nutuk verirken görmek, emeklerinizin karşılığını yakında alacaksınız demektir.
__________________
Click the image to open in full size.
Asi Ruh Ofline   Alıntı ile Cevapla