Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-08-2009, 15:08   #10
alihantalasci
tabatanın avukatı

alihantalasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

böyle bir futbolcuyu avrupadan almaya kalksak 35 milyon eurodan aza alamayız , ki benzema falan bu adamın yanında solda sıfır ben brezilya ligini hep takip eden biriyim ordan beir tanıyorum adam cidden efsanedir brezilya liginde , antepe satıldığı dönem santosa haciz gelicekti adamlar bi anda sattılar mecburen ve taraftarlar bunu haftalarca protesto etti .

hatta nette aratın hala bazı santos taraftar sitelerinde tabata posteri falan duruyor , tabata avatarlı adamlar var .

bunun yanısıra biz 8 milyon euro vermedik 4 yıl takside bölündü yani avrupadan başka bi oyuncu alamya kalksan parayı peşin istiolar bu adam bize bedava geldi gibi bişey kalitesine göre ..

ha maçlarını izlemediseniz istatikler söylüyor zaten orta saha adam 127 maçta 72 gol hemde adam santos gibi bi külüpte yapmış bunu , bjk de bile böyle bi performans gösteren oyuncu yoktu daha önce forvetler dahil

son 10 yılın pascaldan sonraki en iyi transferidir bence bjk için , o tam bir manyak çünkü brezilya liginde izlerken hasta oluyordum

BU ALEMDE

KRAL TABATA

Konu alihantalasci tarafından (29-08-2009 Saat 15:40 ) değiştirilmiştir..
alihantalasci Ofline