Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-09-2009, 00:17   #4
mustafahaluk

mustafahaluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry Antipatik İmparator

Oldum olası yüz hatları,mimmikleri,hareket ve davranışlarıyla her daim itici olmayı başarabilen zatı muhterem sen ve senden öncekiler BEŞİKTAŞ'IN en parlak dönemlerinde dahi Beşiktaş'tan aldığınız futbolcu sayısı her zaman FB+GS den düşük tutmayı vazife bilen bundan nemalanan garip insanlarsınız benim nazarımda.Şimdiki kadromuz gözönüne alındığında direk her zaman milli takıma çağrılması gereken iki futbolcumuz var biri İ.Toraman diğeri alternatif forvet M.Nobre.TFF devşirme futbolcular milli takıma girebilir kuralını sadece M.Aurello içinmi koydu acaba?o kural çıktığı günden bu yana M.Nobre ligde kaç gol attı Antipatik İmparator?Koskoca milli takım forvetini daha dünkü çocuk Sercan'a emanet etmekde ne demek?Ama şansın hep yaver gidiyor,İ.Toraman sana ne yaptı?Ayhan Akman demediğini bırakmadı tutuyorsun onu çağırıyorsun peki Fatih Tekke,Gökdeniz,Hasan Kabze bunların kabahati Rusya-Ukrayna herneyse kendi kuluplerinde Şampiyonluklar yaşamalarımı?Yoksa onların başarılarını hazmedemiyormusun?FB den Kazım,GS den Sabri ve M.Sarp'ı kadroya almak da ne demek?Aman Antipatik İmparator BEŞİKTAŞ'DAN mümkünse kimseyi almayın siz RENKLİ DÜNYANIZDA RENKLİ TAKIMLAR İLE ŞANS KOVALAMAYA DEVAM EDİN,ayrıca bu konuyu açmak bile abesle iştigal bence çünkü milli takım ve heyeti bu yanlı tutumlarını devam ettirdiği müddetçe beni ve bu forumu ilgilendiren birşey olduğuna inanmıyorum,çifte kupa almış Şampiyondan bir tane dahi BEŞİKTAŞ'DAN futbolcu alınmazsa 11 e ben art niyet ararım.