Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-09-2009, 23:02   #7
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya gökhan gönülü önderi hakan baltayi bu milli takimda oynadiklari futbolu görünce simdi neden bosnanin 4puan gerisindeyiz belli oluyor.ben cumartesi aksami arda servet efendileride görecem.elin bosnasina karsi böyle igrenc oynayan adamlar bakalim besiktasimiz rakip olunca nasil iman gücüyle oynayacaklar merak ediyorum.uzun lafin kisasi bu is bitmistir,kimse daha sansimiz var demesin.ben busaatten sonra ispanya gibi dünyanin eniyi takimina karsi icerde disarda ibrahim toraman aydin tosyali vede adlarini tam hatirlayamadigim orjinal stoperleri inat ugruna milli takima almayip hakan balta gibi gercektende kazmanin kardesi olan bir solbeki stoper oynatip maclari katleden fatih terim denen adana pavyonlari sereserisinin bu milli takimin basinda daha nasil tutulacak cok merak ediyorum.arkadaslarin cogu cok sanssizdik önceki maclarda falan diye yazmis.sans mans hikaye bu milli takimin buralara gelmesinde enbüyük neden fatih terim denen babasi belirsiz seref yoksunu namertin kompleksleridir.belki agir olacak veya yeri degil fakat yinede yazacam.ALLAH BiNTÜRLÜ BELANI VERSIN FATiH TERiM