Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-09-2009, 17:00   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Röportaj ; Kartalice06 (Makbule)

Röportaj Bölümümüzün Bu Haftaki Konugu ; Kartalice06 iyi seyirler

Click the image to open in full size.

* Vee Bu Hafta Ankara Deplasmanındayız , Röportaj Teklifimi Kabul Ettiğin İçin Teşekkürler Ablacim ~

rica ederim canım

* Röportaj Bölümünün Klasik Sorusuyla Başlıyalım , Kartalice06 Kimdir ? Kısaca Tanıtırmısın Kendini

peki 1986 da ankarada dodum. çankırılıyım ama gitsem kaybolurum herhalde daha çok ılgaza gidiyoruz.gazi üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümünü bu sene bitirdim allaha şükür . şimdide kpss ye girdim ama bişey beklemiyorum. ama bankalarla görüşmelerim devam ediyor bakalım hayırlısı

*Insan Memleketine Gitmediğinde İçinde Herzaman Bir Burukluk vardir , Bu Burukluk Sende de varmı ?

valla pek özelliği olan bi yer değil ılgaza giderken içinden geçiyoruz ama dediğim gibi özelliği olsa belki daha çok gidip gezmeyi isterim ılgaz çankırıdan daha çok gelişmiştir bu konuda

*Peki Boş Zamanlarında Neler Yaparsın Ablacim ? Soysal Aktivitelerin varmıdır ?

boş zamanlarımda genelde arkadaşlarımla oturup konuşmayı onları dinlemeyi yardım etmeyi çok severim insanları dinlemeyi çok sveiyorum bu yüzden psikolok olmayı çok istemişimdir onun hariicnde kuzenlerimle seyahat ediyoruz 2 günlük tatillere çıkıyoruz veya günübirlik gidiyoruz alışverişyapmaya bayılıyorum evdede müzikdinlerim nete girerim boş kalacak fazla bi zamanım olmuyor kalabalık bi aile olduğumuz için

*Anladiğim Kadarıyla , Arkadaş Bağları Bayağı Sağlam , Arkadaş Senin için ne İfade Ediyor ?

arkadaşlarım genelde 1 veya 2 yıllık değillerdir ilkokuldan bugünlere kadar süren arkadaşlığım vardır yani temeli sağlam arkadaşlardır bunun için uzun süreli arkadaşlarıma daha çok dost diyebilirim çünkü onlarla bağım daha farklı oluyor paylaşacağım şeyler daha başka oluyor .ailenden daha çok şeyler paylaşıyorsun arkadaşlarınla bunun için benim hayatımın vazgeçilmezlerindendir

*Insanlara Küçüklüklerinde , " Büyüyünce Ne Olmak İstiyorsun " Sorusu Sıkça Sorulur , Küçükken Ne Olmak İstiyordun ?

hmmm.küçükken hep öğretmen olmak isterdim ama büyüdükçe baktım ben çocuklara sabredemem dayanamam o kadar sese sabırsızımdır biraz daha ilerleyen yaşlarda psikolok olmayı istemişimdir ama olmadı ama çocukları hala çok severim her çocuğu yolda durdurup severm çok masum oluyorlar ama sadece sevmek için alırım ağlayınca geri vermek şartıyla

*ve Şuanda İstediğin Şeyleri Gerçekleştiriyormusun ?

allaha şükür olsun hiç bişeyden geri kalmadım aklıma ne gelirse ne istersem yaptım hiç bişeydende pişman değilim ama tabki geleceğim için güzel bi işe girsem mesela ziraat bankasına bi ay tek maaş bi ay çift maaş alsam fenamı olur
tabi ehliyetide unutmmak lazım

*İş Nedeniyle Ankara 'dan Başka Yerde Yaşamak İstermisin peki ? İstersen Burası Neresi Olurdu ?

hmm ankaradan hiç vazgeçmem ankarayı sevmeyene zulümdür ankarada yaşamak ama ankarayı hiç bir yere değişmem yani bi ankara hayranıyıyım yolları denize çıkmasada seviyorum seni ankara
zoraki olursa mecbur giderim herhalde nere olursa farketmez doğu tarafını daha çok isterdim herhalde kışı daha çok seviyorum çünkü

* En Belirgin Yönün varmıdır ?

bunu bana sormak doğrumu olur bilmiyorum ama bi kaç tane biliyorum mesele sevdiğim insanları çok kıskanırım önceden annemi babmdan kıskanırdım ama zamanla alıştım annem benim için hayatımda vazgeçemediğim tek insandır .onun için bazen iyiki erkek olmamışım diyorum yoksa sevgimle boğardım kızarkadaşımı herhalde onun haricinde ii bir dinleyiciyimdir kavgayı sevmem ama kişisine göredeğişir kolay kolay sinirlenmem

* Sıradışı Bölümümüze geLdik , Bu Bölümde Sorulan Cevaplara " Tek Kelime/Cümle " ile Cevap verirsen sevinirim abla

ay heyecanladım tmm

-----------------------------------------------------------------------------
a) Satrançta her taş bir insanı simgelese, siz hangisi olurdunuz?
Cevap : tabiki şah
b) Hayatınızda `Asla yapmam` deyip de yapmak zorunda kaldığınız bir şey oldu mu?
Cevap : evet oldu birine fb li lisanslı hediye aldım
c) En sevdiğin ve anlamlı bulduğun söz?ve neden?
Cevap : beyazın kaderi kirlenmek siyahın kaderi suçlanmaktır. her yaşadığımız olayların bir nedeni amacı olduğunu düşünüyorum.
d)Bugüne Kadar yaşadıklarından çıkardığın Ders Nedir?
Cevap : asla bu benim başıma gelmez dediğim şeylerin başıma gelmesi.
e)Asla unutmayacağın şey nedir?
Cevap : yaşadığım her saniye
f)Özel bir güce sahip olma şansın var.Ne isterdin?
Cevap : tekrar küçüklüğüme dönmek isterdim
g)Hayatta En Zayıf Noktan Nedir ?
Cevap : haksızlığa uğramak cıldırtır beni
-----------------------------------------------------------------------------

*Bu Güzel yorumlar İçin teşekkürler ablacim

ben teşekkür ederim cnm

*Forum ile devam edelim , Besiktasforum ile tanısman Nasıl oldu ?

ben önceden nete fazla girmiyordum sadece okulda giriyordum forza beşiktaşa üyeydim sonra bi ara tekrar üye olmak filan gerekti bende şifremi kaybettim kuzenim imran beşiktaş foruma üye olduğunu söyledi üye oldum ilk zamanlar yabancı gibi hissettim kendimi ama sonra bi aile olduğumuzu anladım iyiki üye olmuşum iyiki kocaman bi ailem var

* Peki Gözlemlediğin Kadarıyla Nasıl bir Ortam var forumda ?

yeni gelenler ilk başta alışamıyorlar yabancılık çekiyorlar buna bir kaç kez tanık oldum ama sonradan gerçektende herkes birbirine yardımcı oluyor güzel atışmalar oluyor bazen sınırlarını geçsede tam bir aileyiz az önce dediğim gibi temelinden arkadaşlıklar kurulmaya başlıyor benim değerli arkadaşlıklarım var forum vesilesiyle tanıştığım

*Peki En çok yüzyüze Görüşmek İstediğin Bir Kullanıcı varmı ?

tanıdığım herkesle görüşmek isterim hatta ank deplasmanında ankara buluşması olsa diye konuştuk bazılarıyla inş böyle bişey olur ama ibrahim abi (akdora)ile görüşmeyi isterdim

* Insallah Böyle bir Buluşma Düzenlenir. Forum için Genel Olarak Neler Söylemek istersin abla ?

inş bütün herkesi bekleriz

herşey çok güzel her şey çok yerindede benim en çok rahatsız olduğum konu maç günlerinde futbolculara ve denizliye yapılan hakaretler çok canımı sıkıyor tabiki yorum yapacaz eleştirecez ama bunlar sınırını geçmemek şartıyla sonuçtu bu kişiler beşiktaş için hizmet veren insanlar onun için biraz daha dikkatli olmamaız lazım yorum yaparken herkesin düşüncelerine saygı duymamız lazım bunun dışında
forumda eksik olan başka bişey yok canım

* Ve BEŞİKTAŞ..
Beşiktaş Sana Ne ifade Ediyor abla ?

beşiktaş benim için bi yaşam tarzı insanın görünüşünde değil ruhunda taşıması gereken bir özellik bir seçim olması gerekir düşünürken hareket ederken beşiktaşlılığa yakışır bi şekilde davranması gerekir asla beşiktaşlılığı dış görünüşte belli edilmesi gereken bişey olmamalıdır

*Peki Neden BEŞİKTAŞ ?

ben hiç bir zaman futbolcu aşığı filan olmamışımdır böyle bi sevgidende nefret ederim (kaka hariç o insan değil) sırf futbolcu için beşiktaşı tutan insanlar var vede tanıyorum ben gerçekten taraftarıma aşığım fuutbolcu yönetim gelip geçicidir ama taraftar gerçek taraftar takımını terketmez taraftarımızın ruhu gerçek beşiktaşı ortaya çıkarır bu yüzden her zaman beşiktaş bide siyah ve beyaz
renklerine hastayım

*Peki Bu Sezon için Neler Söylüceksin ?

bu sezona hiç ortada hesapta olmayan sakatlıklarla başladık nedeni bumu yoksa denizlinin yanlış seçimlerimi yoksa yapılan transferlermi anlayamadım ama inş çabuk toparlanacaz aradaki fark açılmadanda toparlanmamız lazım takım için yorum yapmak şimdi belki çok erken olabilir ama takımın böyle devam etmesi beni korkutyor açıkçası

*Röportajımızın Sonuna Gelirken , Söylemek istediğin birsey varmı abla ?

yok canım herşey gönlümüzce olsun beşiktaşforumda olmaya devam edelimmm

*Röportaj İçin Teşekkür Ederim Ablacim , Hayatında Başarılar.

sağolasın canım ben teşekkür ederim.

KayıpKentinYakışıklısı.

Konu Mehmet tarafından (24-09-2009 Saat 02:25 ) değiştirilmiştir..
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla