Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-09-2009, 17:37   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Röportaj : Deja_vu (Samet)

Bu Haftaki Süpriz Konugumuz ; Deja_vu iyi seyirler ..

Click the image to open in full size.

*Röportaj Bölümümüzün En Çok Beklenen Röportaj'ını Gerçekleştiriyoruz ,
Röportaj Teklifimi Kabul Ettiğin İçin Teşekkürler Samet abi

nedemek ben teşekkür ederim

*Öncelikle Neden Süpriz Konuk Yazdığımın Farkındasındır Umarım ?

kısmen diyelim

*Benim için Yeri Büyük Olanlardan Birisin , Hem Geceleri Olsun , Hem Sohbetlerde Olsun Yalnız Bırakmayan birisin
Bu Röportajı Gerçekleştirdiğim için , İçimde Belirsiz Bir Sevinç var Kendi
Kendime gülüyorum

neden güldüğünü biliyorum mehmet ama umarım bu röportaj oralara gelmez aynı şekilde bende forumda olsun msnde olsun muhabbetinden büyük keyif alıyorum

*Teşekkür Ederim .Röportaj Bölümümüzün Klasik Sorusuyla Başlıyalım , Deja_vu Kimdir ?

deja_vu dün 25 yaşını doldurmuş şuan işi olmayan bursada yaşıyan ünv. mezunu kendini bildi bileli beşiktaşlı bir kişidir

*Hangi Üniversite Mezunusun abi ?

uludağ ünv. end. elektronik

*Neden Elektronik peki ?

liseyi bursa ali osman sönmez lisesinin elektrik bölümünde okudum... bu biraz kolayı seçmekti benim için.. ordan geçiş yaparak end. elektronik bölümünü seçtim...
yapmak istediğin bumudu diye soruyosan hayır diyebilirim

*Elektrik-Elektronik Pek Sevilmeyen Bir Meslek Dalıdır , Seçmendeki Amac
Neydi peki ?

dediğim gibi kolayı seçtim
aslında bilgisayar bölümüydü amaç şimdi konuşturma beni iyi bi öğrenci değidlim fazla rüşvet istediler vazgeçtim elektiriğe girdim işte (:

*Biraz Önce , "Yapmak istediğim Bu Değildi" dedin Biraz Açarmısın abi ?

bizim nakliye üzerine bi aile şirketimiz vardı yani okumak okadarda önemli değildi benim için.. biran önce bitirip oraya geçmekti amacım.. ama işler umduğumuz gibi gitmedi 6 ay önce iş yerini kriz teğet geçtiği için kapatmak zorunda kaldık...
okul içinde şimdiki aklım olsa kesinlikle turizm okurdum yapmak istediklerimi yapamdım diyebilirim... yani hayat sürekli başka bi yöne doğru itti beni

*Anladim , Hayırlısı Neyse O Olsun diyelim , Hepimiz Kücüklüğümüzde , "Büyüyünce Ne Olmak İstiyorsun ?" Sorusuyla Sık Sık Karşılaşırdık , Senin Bu Soruya Cevabın Ne Olurdu ?

küçküklüğün verdği saflıkla pilot olmayı isterdim
ama hayat okadarda saf diil malesef

*Peki , Bu Hayal Yaş Büyüdükçe Değişikliğe Uğradımı ?

illaki dediğim gibi yaş ilerledikçe tek istediğim şirketin daha iyi yerlere gelmesyidi ama olmadı

*Peki Deja_vu , Forum Dışında Neler yapar , Ne tür Müzik Dinler ?

genelde club müzikleri dinlemeyi severim ama... bu yerine göede değişir kulağıma güzel gelen her türlü müziği dinlerin diim.. ayırt etmiyorum yani.. forum dışında halı saha maçıdır sinemadır dediğin gibi müziktir...
alkoldür bu tarz şeyler

*Peki En Çok Sevdiğin Sanatçı ? [ : ) : ) : ) : ) : ) : ) ]

özlem tekin

*Daha Önceleride Röportajlarımızda Bulunan SIRADIŞI bölümümüze Geldik ;
Cevaplara Tek Kelime veya Kısa Cevaplar Verirsen Sevinirim abi.

peki

-----------------------------------------------------------------------------
a) Satrançta her taş bir insanı simgelese, siz hangisi olurdunuz?
Cevap : vezir
b) Hayatınızda `Asla yapmam` deyip de yapmak zorunda kaldığınız bir şey oldu mu?
Cevap : yalan söylemek
c) En sevdiğin ve anlamlı bulduğun söz?ve neden?
Cevap : benim gibi dostlarınız varken düşmana ihtiyaç duymazsınız... ( nedenini yunus söylesin )
d)Bugüne Kadar yaşadıklarından çıkardığın Ders Nedir?
Cevap : kendinden başkasına güvenmemek
e)Asla unutmayacağın şey nedir?
Cevap : babamı unutamam...
f)Özel bir güce sahip olma şansın var.Ne isterdin?
Cevap : çok para isteyip beşiktaşa başkan olmak isterdim... sanırım başka türlü kurtulamıcaz demirörenden
g)Hayatta En Zayıf Noktan Nedir ?
Cevap : bazen fazla duygusal olabiliyorum...
-----------------------------------------------------------------------------

* Güzel ve Samimi Yorumların için Teşekkürler Abi.

rica ederim nedemek mehmetcim umarım yazıştıklarımızın hepsini yazmıyosundur

*vee Forum'a Dönersek , BeşiktaşForum ile Tanışman Nasıl Oldu ?

dürsüt olmak gerekirse sadece mail adresi alabilmek için üye olmuştum foruma facebooktan bulmuştum sanırm... tam hatırlamıyoum... ve uzun bi süre girmedim... daha sonra girmeye başladım ve bidahada kopamadım

*Forumdaki Ortamı Nasıl Buluyorsun , Düşüncelerin Nedir ?

forumdaki arkadaşlık gerçekten çok iyi... bunu üye olduğum ilkgün öğrenseydim ilk gün yazmaya başlardım.. geç oldu ama güzel oldu ben foruma girmekten gerçekten keyif alıyorum

*Peki , Forumda YüzYüze Tanışmak İstediğin Üye Varmidir ?

aslına bakarsan tek tek herkezle tanışmak isterdim özellikle senle umarım
öyle bi fırsatım olur kimseyi ayırt etmiyorum

*Insallah Tanısırız abi , sağolasın. Nickinin Anlamını Herkes biliyordur az cok ,
Neden " Deja_vu " ? Sendeki yeri Nedir ?

deja_vu bende yunus günçenin best tvdeki programından kalan bi nicktir... ozamnlar kaçırmadan izlerdim ordan kalma bişey ve başka nick kullanmadım
diyebilirim hiç.. anlamı kabataslak şöyle özetliyebilirm bilmeyenler için... gördüğünü sanıdığın veya daha önce gördüğün birşeyi yeniden görmektir =))

*Vee Beşiktaş Diyelim.. Neden Beşiktaş ?

bunun cevabı çok basit ben tkım seçmedim doğduğumdan beri beşiktaşlıyım ama etkenini sorucak olursan babam sayesinde beşiktaşlıyım ailemde abim bursasporlu ama ben beşiktaşlıyım ve bununlada gurur duyuyorum

*Bursa'da Yaşayıpta Beşiktaş'lı Olmak Nasıl Bir Duygu Peki ?

tahmin edebileceğin gibi zor oluyo biraz.. ama kimsedende sakınmam beşiktaşlı olduğumu.. iki takım arasındaki husumeti büyüten bursa tarafıdır.. bunu anlamıyolar veya anlamak istemiyolar açıkçası pekte umrumda değil bu benim beşiktaşla bursadaki yaşamam biçimi etkilemiyo ve etkilemesinede kimsenin izin vermem

*Forum Hakkında Eklemek istediğin Başka bir konu varmıdır ?

şu var dikkatte alınırsada sevinirim... foruma üye olmak bu kadar kolay olmamalı bence herhangi bi takımın taraftarı rahatlıkla üye olabiliyo bence bazı sitelerde olduğu gibi davetiyeyle üye olunmalı.. bu benim düşüncem

* Tabi Cok Yakında Yeni Projelerimiz Olucaktır , Biz Sadece Bizi İzlemeye Devam Edin diyoruz
Röportaj'ın Sonuna Yaklasırken , Anlatmak istediklerin ve kısa yorumların için tekrar teşekkür ederim abi. Röportaj'ın Süresinide Hemen belirtelim Röportajımız 2 Günde bitti

ewet istem dışı oldu biraz... olsun bitti sonuçta (:

*Hayatta Basarılar dilerim abi , umarım Herşeyi Dilediğin gibi olur ..

eyw mehmet teşekkür ederim... izlemeyede devam ediyoruz ayrıca... gerçekten keyif aldım bende bu röportajdan

* Sağolasin

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla