Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-10-2009, 18:27   #52
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
once_biz_vardik1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bende bunu anlamiyorum iste al sana ruhu olan nobre her topu faul yapmadan alamiyor illaki faul yapacak ya birakin allah askina konustukca sinirlerim tepeme cikiyor bu nobre konusunu sanki bobo nobre kadar zaman aldi takimdada bu sene bana nobre bobo kiyaslamasini yapiyorsunuz dikatinizden kacan birsey var yalniz nobre ve bobo beraber geldiler nerdeyse bobo nobrenin totalde attigi golu 3 e katlamis hala nobrenin ruhu nobrenin baskisi zarti zurtu 2.5 milyon alan adam essek gibi kosacak cunku yapabildigi teksey bu bide 6 pasa topu sokacaksin buyur nobrecim lutfen at diyeceksin hala boboyla kiyaslanmasina inanamiyorum bu kazmanin
İstatistiklere bakıyorsun madem abi, git Nobre'nin eziklerdeyken neler yaptığına bak, kaç gol atmış orda, Bobo'dan fazla mı değil mi?
Ben burda Nobre-Bobo kıyası yapmıyorum, sizin görmek istemediğiniz gerçekleri söylüyorum, Bobo bitmiş, Bobo bu takımın formasını giymek istemiyor, ben bunu dünkü maçtan sonra söylemedim, ben bunu sezon başından beri söyledim, Bobo'dan hiçbir şey beklemediğimi bin kere söyledim, Denizli'nin onu istemediği de belli zaten, oyuncuda bunu biliyor, bunun içinde oynamıyor, gitmek istiyor artık, bizde hala böyle bir oyuncudan medet umuyoruz, yazık bence...Senin futbolu bildiğine inanıyorum, yorumlarını da beğeniyorum, Bobo iyi futbolcudur, onu seversin, bende hiçbir zaman Bobo'ya kötü futbolcu demedim zaten, ama sizin kadar da büyütemiyorum adamı, zaten sizin dediğiniz kadar iyi olsaydı bugün mutlaka bir kulübe transfer olurdu, ama 4-5 milyon €'ya Olimpiyakos'a falan değil!..Adam gibi bi paraya, adam gibi bi kulübe...Demekki bizden başka Bobo'ya büyük oyuncu diyen yok...