Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-11-2009, 13:59   #5
dahlih

dahlih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence sen sık kafana onlara bu takımda torpillemi oynuyor oynatırsan oynayabildiği kadar oynar seni çıkarsalar sahaya eminimki 3 metre top süremessin bizde sana küfrederiz ve sen ne düşünürsün kimin ne para aldığının bir önemi yok bana verseler bende alırım o parayı vermiyeceksin oynatmayacaksın rezil denizli beşiktaşıda futbolcularıda kendisigibi rezil ediyor ne bekliyordunuzki akşamki maçta bu takım geçen seneden beri böyle rezil yönetim kendigibi rezil bir sözde teknik direktör buldu bizim önce sinirlerimizi sonrada ağzımızı bozdu sadece tello senebaşından beri 5 farklı bölgede oynadı ekremi söylemeye gerekyok zaten topu topu beş maç oynadı ekrem 7 farklı mevkide oynadı adam ynı maçta kaç mevki değiştirdi belli değil birdün kalecilik yapmaya kalkacak diye korkuyorum adam okadar mevki değiştirdiki kendini maradona zannetti 3 kişinin arasına dalıp geçmeye çalışıyor bu ortamda ne golü ne başarısı takımın en iyisi ferrari varın hesaplayın içerdeki karmaşayı oda ferrari ilk günden beri hermaçta hep aynı yerde oynadı böylegiderse rezil denizli onuda bozacak kızılaygibi puan dağıtmaya devam edecez .......
dahlih Ofline