Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-11-2009, 12:15   #1
havali_cocuk

havali_cocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

R.Dilmen: Beşiktaş Fener'e Acıdı

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'den'e göre BEŞİKTAŞ 3’ten fazlasını istemedi.

Ben birbirine bu kadar saygılı iki ezeli rakip görmedim. Kazanan ve kaybeden futbolcular için söylüyorum. BEŞİKTAŞ’ın 3-0’dan sonra rakibin üstüne gitmemesi buna bir örnek. Maçtan sonra herkes birbirine sarıldı. Beşiktaşlılar da hiçbir sinirlendirici sevinç gösterisi yapmadılar. Bu maç
bir milattır.

FIRAT Aydınus’a da değinmek lazım.. İlk yarıda sert oynayan BEŞİKTAŞ’a müsaade etti.. Ayrıca Gökhan’a yapılan penaltıyı vermedi. Penaltı verilir, verilmez. Kazım’ı atmamak için resmen yalvardı yardımcısına. Önder Tello’yu çekiyor, %100 sarı kart, vermiyor.. Niye? Çünkü idare etti maçı.

MUSTAFA Denizli oyuna iyi müdahale etti. Oyuncu
değişikliklerinde doğru kararlar verdi. Benim gözümde mükemmel bir teknik adam değildir ama kriz yönetimini iyi yapıyor.

F.Bahçe, Alex yüzünden tembelleşti. Alex oynarsa yeneceksiniz, kötü oynarsa kaybedeceksiniz. Biraz da siz oynayın Alex için, onu kurtarın.

Kazım.. Bana ne defansı yıpratmasından, forvet oynuyorsan önce gol atacaksın. Sen golünü at, sonra yıprat.

BEŞİKTAŞ’TA herkes limitteydi ve kendisinden bekleneni yaptı.. Bir tek İ.Üzülmez 160 km’lik arabasında 161 basarak motoru yakıyordu neredeyse.

(NTVSPOR’dan derlenmiştir)

Etikete Gerek Yok EskiLer Bizi Tanır .!
havali_cocuk Ofline   Alıntı ile Cevapla