Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-01-2010, 16:03   #1
Mehmet

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Röportaj ; MaradonAhmet (Ahmet)

Click the image to open in full size.
*Röportaj Seri'mizin Yeni Konuğu ; Forum'un Panter'i MaradonAhmet. Röportaj Teklifimi Kabul Ettiğin için Teşekkür ederim Ahmet.

Rica ederim mehmet ben teşekkür ederim.

*Röportaj'ın hemen başında , Kısaca seni tanıyalım. MaradonAhmet Kimdir ?

18 mart 1993 yılında sarıyerde doğdum 12 yıldır KARTAL'da yaşıyorum lise 3. sınıf öğrencisiyim ve tabiki doğuştan beşiktaşlıyım

*Öğrencinin En Sevdiği soruyu soralım ozaman .) Okulun 1.Dönem Karnesi nasıl dı ?

Diğer senelere göre baya kötüyüm ama toparlarım 2. dönem

*Umarim başarılı olursun , İlerideki Hedeflerin Nelerdir ?

Meslek lisesi okuduğum için otomobil ile ilgili bir uğraşım olsun isterim.

*Bir Otomobil Hastasına , En Cok Sevdiği Arabayı Sormadan Olmaz .) ?

mitsubishi lancer

*Neden Otomobil'ler peki ?

Küçüklükden beri ilgilendiğim konudur doğuştan bir yetenek gibi iki günde sürmeyi tek başıma çözdüm

*peki Hayatında En cok istediğin şey nedir ?

Huzurlu bir yaşam

*Müzikle Aran nasıldır ?

7/24 kardeş gibiyiz

*Ne tür Müzikler dinlersin ve En Sevdiğin Sanatçı Kimdir ?

Genelde kulağıma hoş gelen her türü dinlerim sevdiğim sanatçılar arasında Sagopa Kajmer var

*Internet dışında Neler yaparsın ?

Hava şartları yüzünden bu aralar bir şeyler yapamıyorum ama genelde arkadaşlarla yürüyemez hale gelene kadar maç yaparız

*Beşiktaşforum'a geçecek olursak , Forum'la Tanışman Nasıl oldu ?

Forumla tanışmam 2 sene önce nette dolaşırken buldum bir kaç ay fazla takılmadım sonra can sıkıntısından dolaştıkca alıştım foruma ve bağımlı bir hale geldim nikotin var bu forumda

*Peki Forumda , En Cok Sevdiğin Bölüm Hangisi ?

Şüphesiz oyun

*Forumda Düzenlenen 2. Halısaha Organizasyon'unda Boy gösterdiğini biliyoruz .) Neden Kalecilik ?

Çok hoşuma gidiyor kalecilik oyundada oynarım ama kaledeki kadar iyi değil uçmak bir sanattır

*29.01.2010 (Dün) Tarihinde Oynanan Antalyaspor Maçı Galibiyeti ile 2. Yarı'ya İyi Başladık , Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerin Nelerdir ?

Maçı izleyemedim adam özetini biraz izledim büyük boşluklar vermişiz ama değerlendirememişler bizimde kaçırdığımız net pozisyonlar var ama golümüzü atmış ve yenmişiz inşallah böyle devam eder.

*ve 31 Ocak'taki Başkanlık Seçimi ile İlgili düşüncelerin Nelerdir ?

Demirören olmasın tek isteğim bu

*BEŞİKTAŞ 'a geçelim , Neden BEŞİKTAŞ ?

Beşiktaş'a gelince bütün sülale beşiktaşlıdır 1980 li yıllarda bir akraba mız beşiktaş'da 3-4 sene kaptanlık yapmış onu desteklemek için eskilerimiz hep beşiktaşlıdır banada ordan geliyor ve iyiki böyle bir şey olmuş HERKES'E
NASİP DEĞİL BEŞİKTAŞLILIK diyorum

*ve son olarak neden " MaradonAhmet " ?

Küçüklüğümden beri hayranlığım vardır alışkanlık haline geldi diyebilirim bu nick

*Eklemek istediğin herhangi birşey varmıdır?

beşiktaş'ı daha iyi yerlerde görmek istiyorum olur inş.

*Hepimizin tek temennisi Budur diye düşünüyorum .) umarım hedeflerine biran önce kavuşursun.Röportaj için tekrar teşekkür ediyorum , Hayatında Başarılar.

saol mehmet ben teşekkür ederim benim içinde değişiklik oldu.

KayıpKentinYakışıklısı.
Mehmet Ofline   Alıntı ile Cevapla