Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-06-2010, 12:22   #1
BЦЯΛƧı IПöПü
Beşiktaşım Hayat Sensin.!

BЦЯΛƧı IПöПü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teklif Gelirse 'Evet' Derim

Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli`nin görevden ayrılmasının ardından yerli teknik direktörler arasında ismi geçen Samet Aybaba 1903radyo.com`a bağlanarak Alaaddin Orhan`ın sunduğu `` Siyah Beyaz Sayfalar `` programında gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

Aybaba, Yaptığı açıklamada;

`` Sağlıktan önemli birşey yok. Önemli olan Mustafa hocanın sağlığı.Böyle bir karar verildiyse saygı duymak zorundayız. Şuanda bana bir teklif gelmedi. Bizlerle bir görüşme olacagını medyadan okuyoruz.Beşiktaş yönetimini Beşiktaş Divan kurulu seçiyor. Benim Adnan Aybaba yönetime gelsin gibi bir talebim asla olmadı ve olamaz.Bunlar çok komik ve rencide edici şeyler. Samet Aybaba`nın, teknik direktör olarak, futbolculuğunu, Beşiktaş için yaptıklarını konuşalım. Taraftar beni istemiyormuş.Ben bu takımın 500 kere kaptanlığını yaptım. Beşiktaş taraftarları benim kardeşlerim. Biz Beşiktaş`ı bir yere getirebilmek için çok mücadeleler ettik.Bunları burda anlatmama gerek yok. Herşeyi anlatırsak ciddiyetiniz kalmaz. Beşiktaş yönetiminden teklif gelirse kesinlikle ``Evet`` derim.Zaten Beşiktaş`ı en iyi yerlere getirecek ekibim hazır.`` diyerek sözlerini tamamladı.

- HABER1903 -