Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-07-2010, 00:44   #28
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
alleenje´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Cahill in ortasaha olduğunu bende biliyorum.Ama avusturalyanın dünya kupası maçlarında nerde oynamıştı. Aramızdaki samimiyete güvenerek şunu sorucam.Yoksa avusturalyanın dünya kupası maçlarını kaba yerinlemi izledin .
Alınmamışsındır umarım.Şaka bir yana adam Avusturalyadaki santrafor performansıylada bana göre çok iyi idi.
Birde işin öteki tarafı var.2 tarafta da kullanılabilecek bir adam.Ortasahada sıkıntı olduğunda Cahill oraya çekilip Nobre kullanılır mesela.
aman abi ne alınması avustralya nın maçlarını izlemedim desem yeridir hani ilk maçta Almanya bunların yolu açınca çok da ilgimi çekmediler açıkçası
Zaten olmaz demedim abim ben sadece yıllardır ortasaha olarak sevdiğim bir adam olduğu için merak ettim neden ortasaha değil de forvette düşünüyorsun diye yoksa ben Cahill in alınmasına en çok sevincek insanlardan biriyim forumda isterse kalede oynasın farketmez Dünyada bu tarz ortasahalar içinde Gerard Cahill Guti Kallstörm Moutinho Veloso Hamsik gibi isimlere aşırı bir sevgim vardır açıkçası
dartheagle Ofline   Alıntı ile Cevapla