Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-07-2010, 17:18   #27
Bjk_knights

Bjk_knights - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
ucacan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Rıdvan Şimşek'in sakatlığının uzun sürecek olması, Ekrem'de ara ara sakatlanması dolayısıyla o bölgede Erhan denen dangalak oynatılıyor çünkü yabancı hakkının kısıtlı olmasından dolayı Toraman'ı stoper olarak kullanmayı böylece Sivok'u yedek oturtmayı planlıyor. Bence bu sebepten ötürü sağ beke veya stopere bir yerli alınmalı, i.kaş denen gerizekalı gittiği içinde o bölge alternatifsiz kaldı ben alınabilecek yerli bir sağ bek görmüyorum ama varsa ümit milli takıma falan bakılmalı hem adam kendini geliştirir hem de bjk sağ beksiz kalmaz ki bekler artık modern futbolda çok önemlidir defansif yönünden ziyade artık hücumcu yönleri ön plana çıkmaya başlamıştır (maicon, ramos, dani alves, Bastos, Lahm, M.pereira gibi daha da çoğaltılabilir) bu yüzden erhan gibi stoperden dönme bekler olmaz. Belki alınabilcek yerli sağ bek yok ama stoper var ve ilk hedef Ömer Toprak olmalı çok iyi bir savunma oyuncusu sanırım bu sene Hamburg ve Stutgart istiyormuş geçen sene tam gelecekken trafik kazası geçirmişti 2.tercihim Eren güngör uzun bir sakatlıktan çıktı fakat çok kaliteli 3. tercih ise Antepin gurbetçi genci henüz 19 yaşında 1.89 boyunda çok iyi bir fiziğe sahip ama öyle bir hava oluştuki sanki artık antepten futbolcu almak suç umarım bu üçünden biri alınır ve hazırlık maçlarında görülen bu sorun ortadan kalkar ve umarım Ömer Erdoğan'ı istemez yönetim)
arkadasım besiktas formasını giyen oyunculara hareket etmeyi bırak
ilk once futbolculara saygı göster. Kötü oyuncu olmaları ve yönetim tarafından besiktasa alınmıs olmaları onların gerizekalı oldugunu gostermez. onlara gerizekalı demekte ancak senin gerizekalı oldugunu gosterir