Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-07-2010, 19:21   #5
ÖLÜMÜNEBJK
Dişi Kartal

ÖLÜMÜNEBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon1 Beşiktaş'ta flaş gelişme!

Beşiktaş Kulübü, Alman futbolcusu Michael Fink'in sözleşmesini 1 aylığına dondurdu.

Beşiktaş'ın yeni sezon öncesinde kadrosunda yer alan 12 yabancı oyuncudan en az ikisi ile yollarını ayrıması bekleniyordu. Siyah Beyazlı yönetim, bugün UEFA Avrupa Ligi için UEFA'ya vereceği ilk liste öncesinde geçtiğimiz sezon transfer edilen Michael Fink'in sözleşmesini bir aylığına dondurdu. Alman oyuncunun önümüzdeki sezon Beşiktaş forması ile yola devam edip etmeyeceği bir ay sonraki görüşmede netleşecek. Fink'in yerine UEFA listesinde Delgado'nun adı yer alacak.

Öte yandan yaklaşık bir ay önce bonservis bedeli ödenmeden Almanya'nın Stuttgart takımından transfer edilen Hilbert'in de adının ilk listede yer almadığı açıklandı. Bu futbolcunun sözleşmesi ile ilgili Almanya Futbol Federasyonu'ndan beklenen belgenin bu akşam saatlerinde gelmesi ve Hilbert'in hazırlık kampında çok iyi bir performans gösterememesinin bu kararda etkisi olduğu açıklandı.

Click the image to open in full size.
ÖLÜMÜNEBJK Ofline   Alıntı ile Cevapla