Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-07-2010, 09:14   #372
OutKast

OutKast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beşiktaş`ın flaş transferi Guti`nin İstanbul`a gelişi İspanya basınında geniş yer buldu.

Ülkenin önde gelen iki spor gazetesi Marca ve As Guti`yi coşkulu bir taraftar topluluğunun karşıladığını yazdı.

Marca haberinde;

`Real Madrid`in eski oyuncusu İstanbul`da coşkulu bir taraftar topluluğu karşıladı. Üstünde Beşiktaş forması ile onlarca fotoğraf çektirdi. İspanyol oyuncu taraftarların ilgisine selam işareti yaparak cevap verdi. Beşiktaş taraftarı Guti`ye olan saygısını gösterdi. Yüzlerce taraftar onu karşılamak için havalimanına akın etti.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre; Guti, 2.700.000 Euro`ya 2 yıllık sözleşme imzaladı. Bernd Schuster onu takımına dahil etti.` ifadelerini kullandı.

Gazete Guti`nin; `Türkiye`de olmaktan mutluyum. Ben doğru olanı yaptım ve Beşiktaş`ı seçtim. Fakat kalbim hep Madrid`de olacak.` demeçlerine de yer verdi.

Click the image to open in full size.

As gazetesi ise haberinde Guti`nin 14 numaralı forması ile yüzlerce taraftara poz verdiğini belirtti.

`Guti yeni kulübü Beşiktaş`a imza atmak için İstanbul`a gitti. Havalimanında onu yüzlerce taraftar karşıladı.

Beşiktaş ile 2 yıllığına anlaşan Guti bunu resmiye dökmek için İstanbul`a gitti ve onu yüzlerce taraftar sıcak bir ortamda karşıladı.

Real Madrid kariyeri boyunca giydiği 14 numaralı formayı Beşiktaş`ta da giyecek. Yeni 14 numaralı forması ile yüzlerce taraftarın önüne gülümseyerek çıktı.`

Ayrıca Beşiktaş kulübünün yaptığı açıklamayı belirten As gazetesi, İspanyol oyuncunun Beşiktaş ile 2.700.000 Euro`ya 2 yıllık sözleşme imzaladığını ve Guti`nin `Beşiktaş`ı seçmekle doğru bir tercih yaptım` sözlerine haberinde yer verdi.

Click the image to open in full size.