Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-08-2010, 09:05   #1
macho

macho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu geri sayım işine ne gerek vardı yönetim?

Son 5 gündür bir geri sayım hikayesiyle yattık kalktık. Ben bu yönetimi anlamıyorum. Madem arkasında birşey yok niye böyle anlamsız bir beklenti içine sokuyorsunuz insanları? Şimdi diyeceksinizki biz kimseye bir söz vermedik. Arkasından birşey çıkacak demedik. Peki madem öyle, günlerdir forumlarda, medyada millet birbirini yedi kim geliyor acaba diye. Bunlarıda mı görmediniz? Çıkar dersinki arkadaşlar bir beklenti içinde olmayın, sadece bir forma meselesi bu. Bizlerde ha tamam o zaman deriz ve işimize bakarız. Şimdi forumlara baktım, binlerce mesaj var ta gece yarıları yazılmış. Yani bu insanlar uyumamış beklemiş. Bu yaptığınız ayıptır, saygısızlıktır. Hepsinin ötesinde bu sene bugüne kadar hiç görülmemiş oranda doğru işler yaptınız, müthiş adamlar getirdiniz. Şimdi böyle anlamsız bir duruma kendinizi ve bizleri sokmaya ne hakkınız var? Yani illa her sene bir yanlış yapmamız gerekiyor diyorsunuz, öyle mi? Eğer doğruysa gerçekten başarılı oldunuz. Bravo sizlere. Bu taraftara hayal kırıklığı yaşatmayı başardınız. Tebrikler YÖNETİM..