Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-08-2010, 16:31   #1
macho

macho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nobre mutlaka kalmalı. Gitsin diyenlere şaşırıyorum..

Yine bugün Nobre gidecek yazıyor medyada. Bakıyorum herkes baya keyifli. Mutlaka gitmeli diyorlar. Bende diyorum ki mutlaka kalmalı. Herşeyden önce Nobre Türk. Nobre ve Bobo dışında elimizde başka santrafor yok. Nihat ve Holosko santrafor değiller. Şimdi bir santrafor daha alınacak deniyor. O bile alınsa Nobre bu takımda olmalıdır. Asla demiyorum ki Nobre muhteşem bir oyuncudur. Fakat sıkışan maçlarda baskılı oynanan oyunlarda Nobre sonradan oyuna girerek çok iş yapabilir. Elimizdeki en iyi kafaya çıkan adam Nobredir. Bobo hava toplarında onun kadar etkili değildir. Bu seneki oyun yapımıza baktığımızda çok iyi çalışan kanatlar, ceza sahasına çok fazla top dolduran oyuncularımız var. Bu tip karambollerde Nobre çok etkili olur. Göreceksiniz bu sene sonradan oyuna girip çok fazla gol bulacaktır. Ayrıca birde şöyle bir gerçek var ki Nobre bizden aldığı parayı dünyanın hiçbir yerinde alamaz. O yüzdende hiçbir yere gitmez. Kimsede bu paraya onu almaz. O yüzden oyuncumuza sahip çıkalım. Yararlanmaya bakalım..