Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-08-2010, 10:21   #1
macho

macho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cuma akşamı bir yerde yemekteyim, baktım Toraman ve Ersan geldiler iki bayanla..

Cuma akşamı bir yerde yemekteydim, baktım Toraman ve Ersan geldiler iki bayanla beraber. Önce şaşırdım, yahu yarın maçımız yok mu bizim dedim. Sonra yanımdaki arkadaşım Schuster kamp işini kaldırdı dedi. Saat 22:00'de ben kalktım, bizim savunma daha oturuyorlardı. Şimdi anlatmak istediğim şu: Bu çocuklar tabiiki gezecekler, tabiiki sosyal bir yaşamları olacak. Ancak bizim ülkemiz henüz bu kampa girmeme işine hazır değil. Geçen seneki gs örneği çok net duruyor önümüzde. Rijkard ısrar etti, sonuçlarınıda hep beraber gördük. Ertesi gün maçın varsa gece yarılarına kadar sokakta olmayacaksınız arkadaşlar. Diyebilirsinizki biz sadece yemek yedik ve eve döndük. Hayır kardeşim. Maçtan bir akşam önce geç saatlere kadar yemekte olmayacaksın. Makul bir saatte evinde olacaksın. Bir gün sonra ne yapıyorsan yap ama maç arifesinde evinde dinleneceksin. Neyse sözün özü şudur: Biz daha bu kamp yapmama işlerine henüz hazır değiliz. Yarın lastik patlarsa (ki biraz erken patladı) sonuçlarınada katlanmak zorunda kalırsınız..