Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-09-2010, 01:19   #8
mustafahaluk

mustafahaluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon8 Ekonomik gerçekleri niye unutuyorsunuz beyler....

Forumda yazan herkez yine tepeden bakmaya devam ediyor olay yıldız meselesi değil buradan defalarca yazdım ama kimse takmıyor açıkçası,mesele İstanbul gibi yaşaması ekonomik anlamda zor olan bir metropolde insanlar hayat gailesi denen mücadelenin peşine düşmüş,evi ve çocukları için alınteri döküp evine biraz daha para götürebilmek için zor şartlarda çalışıp gecesini gündüzüne katarken kimse kusura bakmasın ama böyle bir ortamda değil kombine,forma almak bazı insanlar cafe veya kahvelerde bile BJK yi seyredemez durumda olanlar varken sizler burada kimi suçluyorsunuz?Kendi insanlarınımızı kombine almıyor diye?Lafa gelince HALK'IN TAKIMI BEŞİKTAŞ oluyorda kombine almayınca suçlumu oluyoruz,şimdi siz bizden dahamı BEŞİKTAŞ'LISINIZ?itiraf edeyim senelerce şampiyonluk göremiyeceğimi bile bile kombine aldım ve göremedimde artık benim için evimin masrafları ve çocuklarım ön plandadır,buradan kimse kimsenin kombine almıyor diye suçlamasın herkezin bütçesi ayrıdır saygı duymanız lazım.Ayrıca Bursa,Trabzon'dan bahseden arkadaş bize onların kombine fiyatlarını açıklarsa sevinirim.