Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-09-2010, 22:00   #1
OutKast

OutKast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Spor Yazarlarından Fatih TEKKE Yorumu

İşte ünlü spor yazarlarının Fatih Tekke yorumu;

Star Gazetesi Spor Yazarı Güven Taner

`Beşiktaş’ın yerli yerinde yaptığı transferlerinin daha iyi değer bulabilmesi için iyi bir vurucuya gereksinmesi vardı. Zamanın sıkıştırması ve koşullar, bu yıl transferi başarıyla yürüten yöneticileri Fatih’e yöneltti. Fatih futbolumuzda bıraktığı izlere göre aranan adam olabilir. Topa vurmayı, duracağı yeri seçmeyi bilen bir oyuncu. Onu sürekli izleyemediğim için şu anki durumunu bilemiyorum.Rusya’da 19.haftası oynana ligde Rubin Kazan forması ile henüz 5 maçta toplam 256 dakika görev yapabilmiş. Bu onun için olumsuz bir not.`

Cumhuriyet Gazetesi Spor Yazarı Adnan Dinçer

`Fatih Tekke transferi Beşiktaş camiasına hayırlı olsun. Kontenjana takılmadığı için bu durum Beşiktaş açısından bir avantaj gibi gözüküyor.Fatih Tekke çok önemli bir oyuncu. Hava üstünlüğü, kanat ataklarında ortaya yükselip kafa vuruş tekniği, orta alana çekilip topu oyuna sokmada çok başarılı bir oyuncuydu. Biz Türkiye`den giden Fatih`i tanıyoruz. Rusya`dan nasıl dönecek bilemiyoruz. Bobo ve Nobre`nin de kadro içerisinde olması Fatih ile birlikte üç tane forvetin olması fazlalık. Çünkü bu futbolcuları çift forvet oynatamassınız. Büyük olasılıkla da devre arası transfer döneminde bu üç oyuncudan biri gönderilir.`

Fotospor Gazetesi Spor Yazarı Hayri Ülgen

"Fatih Tekke`nin Beşiktaş`a büyük katkı sağlayacaktır. Kalitesi kariyeri belli. Ancak bana kalırsa bu yaşta bu kadar para verilmesi yanlış. Çok pahalı bana kalırsa. Ama söylediğim gibi kalitesi belli. Özellikle hava toplarındaki hakimiyeti Beşiktaş`a yarar sağlar. ''

Haber1903

BesiktasForum | Basından Haberler