Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-09-2010, 08:36   #1
Gokhan
Gogo

Gokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Avrupa Ligi'ni kazanacağız

Beşiktaş'ın süperstarı Guti Hernandez, stüdyoya girdi ve ünlü aktör Al Pacino'yu aratmadı. Sarfettiği sözler ise taraftarları coşturacak cinstendi: Kariyerimde ilk kez bu organizasyonda oynuyorum. Bu kupayı kazanmak istiyorum.

Guti rüzgarı, Beşiktaş Dergisi’ni de etkisi altına aldı. Eylül sayısındaki röportajda İspanyol futbolcunun çarpıcı sözlerinin yanı sıra, hayranı olduğu ünlü aktör Al Pacino temalı fotoğrafları yayınlandı. Kariyeri boyunca kupalar kazandığını ve başarılara alışkın olduğunu belirten Guti, “Hiç Avrupa Ligi’nde oynamamıştım. Bizim için özel bir kupa olabilir. Kesinlikle kazanmak istiyorum... Transferimde Başkan Demirören ve Serdal Adalı önemli rol oynadı. Onlara teşekkür ederim. Karşılama töreni de inanılmazdı. Benim şu an tek isteğim, taraftarların bu büyük sevgisine futbolumla güzel bir şekilde cevap
vermek” dedi.

‘Futbol biraz şovdur’
Geçen sezonki Deportivo maçında Benzema’ya yaptığı topuk pasıyla ilgili de konuşan Guti, sözlerini şöyle sürdürdü: Kaka bana pası verdiği zaman Karim’in arkadan geldiğini gördüm. Aslında normal olan topu kaleye şut olarak göndermemdi. Ama o anda içgüdüsel olarak arkadaşıma pas vermemin golü kolaylaştıracağını düşündüm. İnsanların beni o pozisyonla hatırlamaları mutluluk veriyor. Bu hareketlerim Beşiktaş’ta da kesinlikle devam edecek. Futbol biraz şovdur ve benim Türkiye’ye gelme sebeplerimden biri, tüm güzellikleri Beşiktaş taraftarlarına yaşatabilmek...

Fanatik

Gökhan
Gokhan Ofline   Alıntı ile Cevapla