Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-09-2010, 22:56   #1
black_eagles34
adige

black_eagles34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seni kim tanır?

Naim Süleymanoğlu, TBF Başkanı Turgay Demirel'e sert yanıt verdi.
Naim Süleymanoğlu, TBF Başkanı Demirel'in ödüller ve halter ile ilgili açıklamalarına sert yanıt verdi: "Ben Time'a kapak oldum. Seni kim tanır?"

Dünya Basketbol Şampiyonası'nda ikinci olan basketbolculara verilen para ödülü ile kendi aldıkları ödülleri karşılaştıran Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyonu haltercimiz Nurcan Taylan'ın serzenişini Federasyon Başkanı Turgay Demirel'in eleştirmesi 'Cep Herkülü' Naim Süleymanoğlu'nu kızdırdı. Demirel'in "Haltercimiz, çok büyük bir başarı göstermiş. Çok zorlu bir spor dalında yarışıyor. Ama Dünya Basketbol Şampiyonası'nı 182 tv kanalı yayınladı. Acaba halter müsabakasını kaç tv yayınladı. Ya da kimler takip edebiliyor, kaç sporcu derece yapıyor" sözlerine, "Ben Atatürk'ten sonra Time'a kapak olan ikinci Türküm" diye yanıt veren Naim, "Sen yolda yürüsen, 100 kişinin 5'i bile tanımaz. Olimpiyatlarda altın madalyayı her halde basketbolcular kazanıyor Turgay bey. Ben ve Halil üçer kez, Nurcan ile Taner Sağır da birer kez olimpiyatta altın madalya kazandık; İstiklal Marşı'nı Dünya'ya dinlettik. Sen de başar, sana da saygı duyalım" dedi. .

Sabah