Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-10-2010, 17:22   #1
erkan4477

erkan4477 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 kalan lig maçlarımız....

ligde kalan maçlarımız ve beklediğimiz puan sizce kaç olur ben kalan maçlara baktığımda bize gerçekten rakip olacak bir iki takım haricinde takım göremiyorum ama genede şanssızlıklar hep bizi buluyor... nekadar şanssız olursak olalım ben bundan sonra 27 puan bekliyorum elimizde zaten 13 puan var yani toplam 40 yapmamız lazım..... neyse kalan maçlarımız şöyle !!!!!!!--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8 : hafta : beşiktaş - manisa
9 : kayseri - beşiktaş
10 : beşiktaş - sivas
11 : beşiktaş - kasımpaşa
12 : gençlerbirliği - beşiktaş
13 : beşiktaş - konya
14 : g s - beşiktaş
15 : beşiktaş - bursa
16 : eskişehir - beşiktaş
17 : beşiktaş - gaziantep
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------bize rakip olacak takım belki gs ama onlar bize bu futbollarınla rezil olurlar,bursa desen daha ciddi bir rakiple oynamadı ,kaldı kayseri azıcık çıddi olsak yaparız onları serseri zaten gerisi kolay gözüküyor bilmiyorum ama bence ligin yarısında 40 puan bekliyorum ya sizler....