Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-10-2010, 13:38   #6
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
once_biz_vardik1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
cok abartiyorsun olaylari ve haddin olmayan nekadar sey varsada istiyorsun senin egolarini tatmin etmek icin alman arkadaslarinla nasil konusacagini dusunmek icin kurulmuyor bu milli takimlar hatali kurulmustur yanlis kurulmustur ayri konu ama senin her sevmedigin olaydan sonra buraya gelip onu keselim bunu dograyalim muhabbetlerin harbiden baydi artik
asil sen haddini fazla asmissin.bu benim bu forumda 2sene icinde actigim 3cü konu sanirim.baymis olman imkansiz.ayrica ben sadece dert yanmak icin ben nasil almanlarla konusacam diye yazdim.dalga gececekler falan filan.ayrica benim burada ne yazdigim seni ilgilendirmez,isine gelmiyorsa ne okur nede yorum yazarsin.eger haddimi asmissamda bu sitenin yöneticileri var gereken uyariyi yaparlar bana.senden son bir ricam sakin ola benim acmis oldugum bir konuya birdaha yorum yazma yanlisinda bulunma,yoksa hos olmayan yazilar yazilacak bu forumda ikimizin arasinda.eger catacak polemik yaratacak birini ariyorsan git baskasini sec.
benim yazdiklarimi elestirebilirsin ama asla beni bu sekilde haddimi asmakla bayginlik vermekle suclayamazsin asil bu senin haddine degildir.simdi cek arabani baska yere