Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-10-2010, 19:32   #10
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
once_biz_vardik1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yahu kardesim adam gibi konus herseyden once bu bir hos olan seyler yazsan ne olur yazmasan ne olur buda 2 ne olacak bana sacma seyler yazip kendinimi tatmin edeceksin burda sadece actigin konuyla alakasi yok yazdigin hermesaj kendi egolarin icin ha canin cok kufur etmek istiyorsa ac agzini yum gozunu farketmez senin nasil bir kisilik oldugun zaten belli gelip gidip senin sacmaliklarini dinlicek degiliz burda her yenilgiden sonra asiri bir abartin var bunu diyorum ama anlayissiz oldugun zaten belli oldugu icin bunuda anlamazsin ben zaten seninle laf kargasasi yapacak biride degilim merak etme bu forumda 4 bine yakin mesajim var ilk defa birine boyle diyorum asagi yukari hermesajida okurum senin takimin yenildigi hermactan sonraki muhabbetlerin ayni muhabbet benim araba yok bilgisayar burasi arabami cekerim zaten seni cekecek halim yok burda
beni cekecek halin yoksa peki ne yorum yaziyorsun birader ozaman actigim konuya?benim yazdiklarimin sacma oldugunu nedense senden baska kimse yazmadi bana simdiye kadar.elestirenler sakin olmam gerektrigini yazan elbette oldu,ama senin gibi karsisindakini böyle asagilayacak bir bicimde yapan hic olmadi.asil senin nasil bir kisiliginin oldugu apacik ortada.ben küfür etmem,hele hele böyle ortamda asla etmem,edeceksem yüzüne karsisinda ederim.uzun lafin kisasi,burada neyazdigim seni ilgilendirmez,eger karsi oldugun birseylerde yazmissam bunu bana adam gibi izah edebilirdin,güzellikle yanlis yaptigimi abartmamam gerektigini yazabiirdin ama sen terbiyesizlik yaptin.aziz yildirima ve adnan polata ettigim bedduami zoruna gitti yoksa?veyahut köpekbahceli 4oyuncuyu böyle elestirmemmi zoruna gitti?yoksa almanlarla nasil oturup milli takimimi savunabilecegimi rezil oldugumuzu yazmammi seni bukadar gerdi.
tamam ben birdaha sana cevapta yazmayacam,yanliz bana su sorumun cevabini zahmet olmazsa sadece birkereligine vermeni istiyorum.zoruna giden neydi su actigim konuda