Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-10-2010, 21:15   #3
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ayrica daha gecen haftaya kadar bilhassada ist belediye macindan sonra NEOLMUS BIR YENILGI ALDIK ABARTMAYALIM;OLABILIR BUNDANSONRA YANLISLARDAN BILHASSA HOCAMIZ DERS ALACAKTIR gibilerinden pollyannacilik yapan dostlarima sevgi ve saygilarimi yolluyorum.ligin 8haftasi oynandi ve 3yenilgi ve 1beraberlik aldik,haftayada kayseri deplasmani ondan öncede avrupaligi maci var portoya.uzun lafin kisasi elestirdik diye böyle devam ederse yenilgiler kacinilmaz olur dedik diye bizi yerden yere vuranlar bakalim bukez nasil bir mazeret üretecekler.yoksa hakemimi hedef gösterecekler?yazik cok yazik,süper bir takimimiz tarihimizin eniyi kadrosunu kurmusuz dedigimiz dönemde bu rezalet olacak sey degil.oyuncularimizda maasallah hepsi citkirildim,hanim evladi.darbe bile almadiklari halde kosarken sakatlanip haftalarca aylarca oynamiyolar.ferrari yürürken sakatlandi bugünmhalbuki sakatligida gecmisti.anlayacaginiz bjk tarihinde bence bukadar sakatlik olmamistir,her nedense burnuma kötü kokular geliyor.uzun yillar sonra takimda kamp uygulamasi kalkti ne hikmetse oyuncular acayip birsekilde sakatlanmaya basladi.ben sahsen ligden ümidimi kestim artik,bu kafayla ilk 2 hatta 3bile zor.avrupaya gelirsekte dün aksam ntvsporda baskan kendi agziyla itiraf etti bu sene avrupada gittigimiz yere kadar gidip önümüzdeki seneler kupa almayi basaracaz dedi,yani avrupadada gidecegimiz yer enfazla guruplardan cikmak hadi biraz zorladin ceyrek final.peki biz buisten ne anladik?ligde bir basari yok,sampiyonluk gelmemis sampiyonlarligine katilamadim,avrupadada elle tutuur birsey yapamadim eee ozaman nerde benim 100yilin eniyi kadrosu ve hocasi?tamam belki biraz fazla karamsar davraniyorum ama görünen köy kilavuz istemez ben bunu bilhassa lig maclarinda haftalar önce görmüs ve yazmistim,hocamiz türkiyeligini fazla ciddiye almiyor diye vede allah kahretsinki öylede oldugu ortaya cikiyor.