Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-10-2010, 21:56   #9
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
alleenje´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben seni cok iyi anliyorum.Schuster bazi hatalar yapiyor.Eldeki defans adamlari sakat Sivok disinda bukadar onde oynamaya musait degil ve takimla fazla oynuyor.Buraya kadar tamam.Ben bunlari Schuster adi ilk gectiginde yazmistim.
Ancak yapilacak hamle ne olacak?Schusteri gonderdik diyelim.Sana soyleyeyim degisen hicbirsey olmaz.Cunku yerine gelecek hoca da tombaladan cikacak.Bizim yonetimden analiz yapip takima uygun hoca secmesini beklemektense baligin kavaga cikmasini bekle.He eger Luceyi yada Morinhoyu getireceklerse hic durmasinlar.Ona birsey demem.
Bir yol daha var ki bana gore en akillica yol bu.Bu seneyi sampiyon olmadan tamamlamayi goze alalim.Hoca bildigi gibi devam etsin.Gelecek sene hocanin simdi oynattigi sisteme uygun stoper,kanat ve santraforla takimi takviye edelim.Mantikli degilmi?Hem basariya gidebiliriz hemde busene harcanan milyonlar bosa gitmemis olur.
Her defasinda beyaz sayfa acmaktansa bu sefer actigimiz sayfayi dogru doldurmak daha akilci gibi.
ya baba ben gönderilsin demiyorum zaten sadece ne yapmaya calistigini anlayamiyorum.bu takimin bütün oyuncularini avrupai üstdüzey oyuncular zannediyor.iyi hoca gerektiginde gecici süreliginede olsa sistemini oyun anlayisini degistirebilir.bu defans bloguyla bu ortasahayla bu sistemin bu anlayisin yürümeyecegi epeydir belli oluyordu,peki neden bile bile lades,neden bu inat?benim midem bulandi artik.7sene oldu sadece bir sampiyonluk var,ben hersene bir sonraki sene olur diyerek kendimi avutamamki.subir gercek türkiyeliginde sampiyon olursan basarilisin demektir,bunun icidirki avrupa biryere kadar ama lig biryere kadar olmaz.hoca ligi ciddiye almali,mecbur bunu yapmaya,artik baskanmi müdahele eder yoksa kendimi insafa gelir onu bilemem bildigim teksey ise yarindan teziyok su oyun planini degistirip enazindan ilk devre sonuna dek 1-0 olsun bizim olsun taktigiyle oynamaktir.yoksa isimiz yas.3yildizi artik cocuklarimiz hatta torunlarimiz görür bu kafayla