Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-10-2010, 11:33   #8
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
once_biz_vardik1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yahu benimde anlamadigim ertugrul saglama denizliye falan kizilmasinin sebebi neydi bir onu soyleyin once biri gelir kontrollu oyun oynatir savunma futbolu yapar maclari kazanir ama buyuk takim oyunu oynamadigimiz soylenir kufredilir biri gelir acik futbol oynar takim 3 1 gerideyken bile son 10 dakikada maci 5 3 e getirecek pozisyonlarda yakalar ama atamaz hatta ligin daha 8. haftasi bu hoca takimi niye bukadar acik oynatiyor zart zurt muhabbeti yapilir yahu herkezi mutlu etmek icin ayri ayri takimlarmi surulecek herhafta sahaya buyuk takimin bir sistemi olur ama savunma ama acik futbol herneyse bizimkisi hucum futbolu uzerine hatta 2 seneden sonra ilk defa bir sistemimiz var en azindan bence bukayiplar normal kardesim turkiye liginde ilk defa 8. haftasini gecirmis hangi hoca 8 de 8 yapmis anlamiyorumki ben dun sagdan soldan ortadan herseyi deneyen bir takim vardi sahada ya ben korum yada bu maci izleyip besiktas hic oynamadi diyenler kor
Abi son 10 dakika için söylediklerin çok doğru, 4 4'lük bir takım vardı sahada, ama ondan önceki 80 dk ne yaptı bu takım Allaşakına, top yine bizdeydi ama pozisyon zenginliği yoktu, son 10 dakikada kendine geldi bizim futbolcular, saldırmaya başladı, niye maçın başında da bunları yapmazlar anlamıyorum...Asıp kesmemek lazım ama uyarılarda da bulunmak lazım, oynatılan futboldan, Schuster'in futbola bakış açısndan çok memnunum, golü isteyen bir takım var sahada, ama bunu uzun süreye yaymak lazım, sadece 5-10 dk değil, bide topun bizde olması yetmiyor galip gelmek için, ne yapıp edip yapacaksın golü, Manisa 4 defa geliyor 3'ünü gol yapıyorsa sende yapacaksın...Eskiden diyorduk, Türkiye rahat, Avruplılar gibi değil, Avrupalılar geldi mi gol yapıyor, ama Manisa olsun Belediye olsun geldi mi gol yaptılar ve galip geldiler, yani işler kolay değil artık, tamam saldıralım ama savunma bu kadarda boş bırakılmazki yaf, Kasımpaşa gibi goller yiyoruz!..Oyuncu tercihlerinde de daha dikkatli olması lazım Schuster'in, formsuz bir Hakan'ı iyi bir Cenk'e tercih etmesi büyük bir hatadır mesela, Fink'i kafasında bitirmişken bu maçta oynatması daha da büyük bir hatadır, Onur oynasa yenilsek daha az eleştirileceğinden eminim ben...