Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-10-2010, 11:53   #9
inspekta

inspekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence dün schuster´in tek yanlisi fink´in yerine holosko´yu koymak oldu. ve bu da cok vahim bir hataydi. sadece bu mac icin degil. hoca´nin hanki mantiga uyudu anlaminda cok düsündürücü bence. rakip kapali savunma uyguluyor. bu savunmayi delebilmek icin türkiye liginin belki en müsahit oyuncusu yedek kulübesinde otururken (yusuf) o gitti birtek kontra atak özellikleri olan ve kapali defansa karsi hic bir varlik gösteremeyen holosko yu oyuna aldi. bu hatayi ben eminim ki 10 yasinda bir besiktasli bile yapmazdi!!!! gercekten inanamadim. zaten holosko da hic bir varlik gösteremedi. onun disinda hocayi elestirmek pek de dogru olmadigini düsünüyorum. taktik maktik tamam da sonucda sahada oyniyan kisi schuster degil futbolcular. adamlar fink gibi ernst gibi hilbert gibi canini disine takip mücadele etmiyorlarsa becerilerini sahaya yikamiyorlarsa schuster ne yapsin? sonucta 8 tane sakatin var. ve yenilen her gol taktik hatasindan degil bireysel hatalardan dolayi yendi. buna schuster ne yapsin? birinci gol de necip yanlis pas atti kontra yedik. ikinci golde fink kafaya yükselemedi ve ücüncü gol de hilbert tac i rakibe atti ve ardindan zapatochny hali sahada bile yenmiyecek bir numarayla saf disi kaldi...bunlara hoca ne yapsin???