Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-10-2010, 20:37   #1
bruschaga

bruschaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yaziklar olsun

Mac henüz bitmedi ama ben maci izlemeyi biraktim derdimden tasamdan sinirden neyapacagimi sasirdim.ayiptir günahtir ya,hakan arikan maasallah haftalardir hic bos gecmedigi maclardan birini daha bos gecmedi,yedigi ilk golü dünya alem gördü.rakip öyle veya böyle 10kisi kalmis ilkyari sonlarina dogru ama sagolsun zapo 2sezon önce kadiköyde ezikbahce macinda yaptigi o büyük hatanin aynisini azönce yine yapti ve 2golü yedirdi bize.tamam cok eksik var ama sahada 11kisiyiz kendi evimizdeyiz vede rakip 1eksik oynuyor.ya allah icin biri su hilbertin nihatin tabatanin neis yaptigini anlatsin bana ya.bukadar vasifsiz oyuncuyu bu kadroda nasil tutuyolar inanamiyorum.bjk miz nereye kosuyor.son 3macida kaybettik ya.ben eksik meksik anlamam arkadas,nedir buya.kayseri macida bukafayla kaybedilir.uzunlafin kisasi ben manisa macindan sonrada yazdim.artik hic inancim kalmadi ümidim kalmadi.bu takimin enaz yarisi fos oyunculardan kurulu buna ferrari fink holoskoda dahil.allah besiktasimin yardimcisi olsun.sabir yarabbi sabir.