Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-10-2010, 21:28   #40
Karetta2002

Karetta2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
bruschaga´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
nedense haftalardir yenildigimiz icin kiziyoruz diye bjk liligimiz sorgulaniyor hatta sorgulanmayi gectim resmen bjk li degiliz deniyor karetta abimiz tarafindan.yahu kardesim ben heryenilgi sonrasi pollyanacilik oynamak zorundamiyim?elbetteki yanlislari yazacagim kaybettigimiz icinde üzülecegim.futbol kazanmak icin oynanir,hele hele bjk devamli kazanmak icin oynar,cünki türkiyenin enbüyük camiasi enbüyük takimi.takim eksikte olsa fazlada olsa cikip oynayacak,defansami kapanir 11kisi yoksa 11kisi rakip sahada baskimi kurar onu anlamam ben,haftalardir yeniliyoruz ilkinde is kazasi dedik,ikincisinde hakem dedik,3sünde rotasyon dedik dünde eksik oyuncular dedik.burada dogru gitmeyen birsey var,bunuda hemen hemen herkes biliyor.ben takim göze hos gelen futbol oynayacak diye her hafta maglubiyetleri sineye cekemem.ben skorcu degilim skorcu olsaydim bjk li olmazdim,sampiyonluk sayisi diger 2rakibinin cok altinda olan bir takimi tutmazdim,ama biryere kadar insan tahammül ediyor.ben elbetteki sampiyonluk isteyecem,elbetteki rakiplerimi gecmek isteyecem,elbetteki sampiyonluklar gelince genc nesillerin ilgisini cekip bjk li olmalarini saglayacam.bugün 7yasindaki bir cocuk tv de heryerde bjk yi görünce sampiyon olduklarini görürse iyi oyunculari varsa bjk li olur,maalesef 95lerden sonra yeni nesiller devamli basarili olan takimlarin taraftari oldular.anlayacaginiz ben skorcu degilim ama artik zamani geldi hatta gecbile kalindi.neyi kasteddigimi sanirim anladiniz.sadece carsiyla tribün coskumuzla üst seviyeye gelemeyiz,sahada birseyler yapmak zorundayiz.7yilda bir sampiyon olmakla ne fb yi yakalariz ne gs yi.3cü yildizida anca torunlarimiz görür
hiç öyle şey olurmu abisi..ben senin Beşiktaşlılığını nasıl sorgularım ?..tam tersine ben senin ne kadar iyi bir Beşiktaşlı olduğunu çok iyi biliyorum..ama kendini Beşiktaş ve futbol yüzünden çok fazla geriyorsun.. Belki yurt dışında olman ,takıma olan özlemin vs..seni biraz geriyor olabilir..bu kadar takma kafanı ..bırak zevkini çıkar futbolun..ne yani seri galibiyetler alamıyoruz diye takımı yanlızmı bırakalım..abicim bu takım bizim..Beşiktaş bizim..bu takımda ışık var..ben inanıyorum..